Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Show Call IS forwarded - как да го активирам ?


TPEHEP

Въпрос

Често ми се налага служебния телефон да го пренасочвам към личния си. Искам да знам КОИ обаждания на служебния номер, и са пренасочени към личния ми ( и да не вдигам на неизвестни номера звънящи на служебния, през почивните дни примерно).

Гледах в carrier.plist, и ShowCallForwarding, и ShowCallForwarded са ми TRUE. Имах сложен iBlackList (от предишния собственик), деактивирах го - никаква разлика. Търсих в гугле, много искат да разберат че полученото обаждане е пренасочено, но никой не знае как ... някакви идеи ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

2 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Трудно разбирам написаното честно казано!!! Искаш да пренасочиш обажданията ли??

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Публикувано (редактирано)

За трудно разбиращи обяснявам пак :biggrin:

Имам служебен телефон (номер), Нокиа. Пренасочвам всички обаждания от него към личния ми -> телефон (номер) iPhone.

ВСИЧКИ позвънявания, независимо дали са на служебния номер, или на личния номер, ги получвам на личния номер (iPhone апарат).

Искам да знам, когато личния ми номер (iPhone апарат) звъни, на кой номер е звъннал позвъняващия - на служебния ми номер, или на личния ?

Всички други апарати, които съм имал, изобразяваха пренасочените обаждания по един или друг начин - Сони със надпис Call is forwarded, Нокиа със зелена завъртяна стрелкичка и т.н.

Редактирано от TPEHEP
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...