Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iNav


Grievous

Recommended Posts

5033d64ba865ccfa.jpg

Пускам тази тема, която според мен е революция в областта модифициране на нашите джаджи. Носеха се слухове за затормозяване на iPhone след поставянето й, но това никак не е така. Телефона се държи прилично и най важното, изглежда приятно.

iNavHD 1.4b

Свали

Начин на инсталиране:

Нужни приставки и програми от Cydia:

Winterboard

FiveIconDock

Five-Column SpringBoard

Lockscreen Clock Hide

PerPageHTML

SpringJumps

Gridlock

Multifl0w

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Taзи тема много ми харесва, сега си я сложих. Мерси за изчерпателните указания :goodpost: Единствено леко ме дразни звука при заключване, има ли някакъв начин да се смени?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да сега търсих изискванията и на всякаде пише, че става. Интересното е обаче, че в репото на ModMyi пише само iPhone!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен нещо ми прави проблем с Media. Като натисна на иконката и ми изкарва Safari, от Internet - също... :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преди да сложиш iNav, на Default темата, си нареди иконките (задържаш си пръста върху една от иконите, които виждаш и ще започнат да се клатят и вече можеш да ги местиш)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ахааа това ли, това има ли знчение после за подредбата на самата нова тема....

сложих я и после какво стана отдоло Phone Mail Safari iPod само им се смениха иконите но пак си седят в долната част, докато при вас виждам са групирани по някакъв начин

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

melnik, прочети и следвай стъпките в първия пост.

В него е описано подробно как трябва да се направи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали някои друг се е сблъскал с този проблем, но аз не можах да си добавя apple-new.fr. Даваше, някаква грешка. Като се поразрових се оказа, че за да мога да го добавя в сидия трябва да се напише така "http://apple-news.fr/repo", без кавичките.

Надявам се да съм помогнал.

Поздрави!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

;):):lol: Много добри темички.Браво много добре обяснено.Дори и аз се справих - наи на края.Само ако нйкои ми кайе каде да сложа датата,ще сам му много благодарен. ;)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам следния въпрос, сложих си темата, като първо инсталитах Categories, направих двете папки и натиках всичко във тях, но след респринг ба мястото на програмите се бяха появили прозрачни икони без да съм инсталирал 83blanks.Проблема е че тея икони ми ги води bookmark и всеки път като натисна на някоя такава(тоест някаде отстрани а не по тея големите икони) ми отваря сафари с празна стартова страница.След това инсталирах и 83blanks но няма никаква разлика пак са си същите икони както и без него.Това нормално ли е и ако не как да го оправя.Малко калпаво го обясних но дано някой ме разбере и помогне :) .Благодаря.

img0001npn.th.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, нормално е, че ти се отваря Safari като ги натиснеш, нали се казват Blank WebClips :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма място за притеснение, точно така трябва да бъде. Оставяш извън Categories приложенията Phone, Settings, Safari, Mail, Photo i iPod и нареждаш както ти е удобно. Останалите празрачни икони можеш да изтриеш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами не се замислих много върху думата WebClips :confused: , мислех че няма да са активни иконите, благодаря.Извинявам се за оффтопика, само да кажа благодаря за бързите отговори.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
  • 1 месец по-късно...

Момчета имам проблем качих си iNav Crazy Black1 в нчалото нямах проблеми. Най-доло имам 4 бутона

Phone,Sms,Email и Camera сега много трудно се включват трябва по 10 пъти да чукам върху тях,Camera даже въобще не се включва.По някога дори се бъркат като натисна Email се включва Sms.Ако имате идея какво да направя моля споделете. Благодаря предварително.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Опавих проблема на 75% сега Phone,Sms,Email работят и са си на местата,само камерата ми я няма като я натисна се включва Safari.От Categories съм я махнал.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Момчета имам проблем качих си iNav Crazy Black1 в нчалото нямах проблеми. Най-доло имам 4 бутона

Phone,Sms,Email и Camera сега много трудно се включват трябва по 10 пъти да чукам върху тях,Camera даже въобще не се включва.По някога дори се бъркат като натисна Email се включва Sms.Ако имате идея какво да направя моля споделете. Благодаря предварително.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Опавих проблема на 75% сега Phone,Sms,Email работят и са си на местата,само камерата ми я няма като я натисна се включва Safari.От Categories съм я махнал.

Да обясня как оправих проблема с камерата ако някой има подобен проблем.Значи изключих iNAV Crazy Black1 от WinterBoard-а така ми се появиха оригиналните икони на iPhon-а (само тези които не съм добавил в Categories).

След което видях ,че иконата на Camera се беше качила горе вдясно,свалих я долу където трябва да ми стои бутона Camera,включих си отново iNAV Crazy Black1 от WinterBoard-а и камерата вече си е на мястото.

Пробвайте тази тема iNAV Crazy Black1 много добре стои на iPhon-а . Но един съвет само ,ползвате ли тема от iNAV

задължително си свалете от Cydia , QuickGold това е програма ,търсачка в телефона ви,много лесно и бъзо намира приложения,програми и др.

Поздрави!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...
тази тема тръгва ли на OS 3.0, защото като се опитам да инсталирам 83 Blanks (icones invisibles) ми дава грешка

:question:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
тази тема тръгва ли на OS 3.0, защото като се опитам да инсталирам 83 Blanks (icones invisibles) ми дава грешка

Свали си от Cydia iBlank и си направи колкото искаш прозрачни икони. Работи с 3.0. Сега вече имам WinterBoard и ще правя опити за да съживя темата за iNav.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...