Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Valkyrie Rune ... и други двуколесни


copyman

Recommended Posts

Това ли е зверчето?naughty3.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сокола е красив много, върви незнайно, ама нещо не ме кефи , ама ако те влече ......... на пълна газ, харчи повечко от БМВ-то :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това ли е зверчето?naughty3.gif

Да брат, снимката е актуална, вървят преговори за цената още.:biggrin:

Венко, имал съм 50 мотора, такава съм нямал, от този мотор изпитвам страхопочитание, ако ме разбираш:Wink:

Това е наѝ-готиния турър, коѝто ми пасва на темперамента, а пък е и бързичък, от 0 до 100 за под 3 секунди :yahoo:

3611648396.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Алекс, стикам палци да го имаш - разбирам как се чустваш. Аз също се глася за такъв, но не знам кога ще му дойде ред, че все изникват по-важни разходи на дневен ред.

Иначе ей такова имах за последно(преди около 12години), преди един да влвзе в насрещното и да ме удари челно

5eeca334-a773-a7a5.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

от този мотор изпитвам страхопочитание, ако ме разбираш

Винаги съм казвал- ако мотора не ти прави страх, не се качвай никога на него ! :excl:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тоя и аз го гледах днес.

Както каза някой, AMG да си гледат Mercedes :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това ми се гледа само оптичен тунинг, 6.3 няма как да стане и без това :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Най красивия Харлей, е Харлея, който истинските фенове не харесват. V ROD с водно охлаждане и въздушен филтър на местото на резрвоара. Снощи гледах по някой от енциклопедичните канали за завода, където се прави това чудовищно красиво двуколесно.

0310_xl+harley_davidson_v_rod+rear_left.jpeg.jpg

Harley-Davidson_VRSCAW_V-Rod_2008_03_1920x1200.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Оригиналният Индиан е фалирал '43 или '46 - не помня и има толкова общо с Харли, колкото аз със Стив Джобс.

П.П. Не му помня името, но тук имаше един пич, някъде през '94-'96-та, яздеше оригинал - бял на цвят, с оригиналния надлъжно монтиран L4.

Може и тогава да е не споря ... но че Индиана е Харлей съм готов ... човъркал съм го достатъчно , но хайде да речем така: двигател, първична предавка, скоростна кутия, маслен резервоар, задно окачване - Харлей :biggrin:

Електрониката за мигача и предпазителите - позистори - уникални !!! ( само да ми падне създателя на този шит ) ... оформление, фар, калници - Индиан

slaf ... след много години най после нещо новаторско извадиха ... двигателя е разработка на Порше, даже болтовете не са инчови в него.

Alxx® Това на снимката ти ( http://www.sabine-welte.de ) двигателя много ми прилича на Vmax-a :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пич, оригиналният L4 никога не е имал общо с Харли. Може нещо по - късно да е имало кръвосмешение м/у двете фирми, но до '43-та - йок.

П.П. На едно мнение сме със slaf.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тези двата Индиана които съм пипал са новото производство ! ... старите са съвсем друга баница - прав си :rolleyes:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това от http://www.sabine-welte.de/ е точно VMax, но много барнат, с муцуна от ...Хонда, май?

Кърти, отдавна не бях виждал толкова брутален тунинг.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Bobber - a е много красив , много ми е мерак да си сътворя някой класически Bobber или Cafe Racer ,примерно

Bobber-Motorcycles-For-Sale.jpg

или photoid30500.jpg

Cafe Racer -а e малко с фар от Мини , ама е преживимо де :)

Бърз виц по темата :

На морето се срещат двама колеги карачи , единия е с тектонски мухогълтач ( да се разбира чопър ) , а другия е с Kawasaki ZX10R , та:

Този с пистата се надува и разправя на другия : Брат за под 3 часа го направих София - Бургас, на магистралата до 320 стигах , а другия му вика : Е кой те виде така ! :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
  • 2 седмици по-късно...
  • 6 месеца по-късно...

Нащраках бая машини тия дни, дъртата я "съживява" един съсед - AVO '53-та.

Новото Kawasaki ZZR1400:

164068322217403314231334566400G4G60c0gU7pGLNo8o3ji_m.JPG 784027378188893921213345664103UvFTHrqt5CH3RkONm52_m.JPG

Кастъм, от неизвестен майстор:

1079110034745295501334566431RhRmV5ekPEobBqcoa148_m.JPG 8250125904428301581334566986fj8FEbBYl53nP6qisDOg_m.JPG

Едноцилиндрово AVO, '53(мисля) с кардан и кош. Беше буквално в насипно състояние и сега все още не е готово. В момента имаме проблем със запалването и когато го завършим целия, пак ще има снимки ;)

83856940713099641021334566469EDv4loHdpt0Ou1Lvq8jX_m.JPG1250060575506389841334566461QVNUQONKAdru3V06kqoT_m.JPG392833176103960786113345664527hIqEfeWvqh9sA7bAbUg_m.JPG 45535006517045652031334567033nfraMfuWg6jBSZDGfV8H_m.JPG

Шаш и паника:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

WTF???

1417081965175440411337772296MKqvgEgBqk9dM9clVjDG.JPG:wub: :wub: :wub:

Ей т'ва, цепи мрака,а?

Brayton 6 e концептуален мотоциклет, проектиран, за да се създаде истинска високоскоростна машина. Създаден е от Солби Хигинс, дизайнер от Train Wreck Bike, така че можем да очакваме, че ще изглежда доста необичайно. Съотношението между мощността и масата наистина трябва да бъде впечатляващо, защото основната идея е била да се получи суперлек мотоциклет. Той е изграден около тръбна кострукция. Самият мотор е олекотен до крайна степен благодорание на карбоновите нанотръби на цилиндрите. Всяка от тях реагира индивидуално като 2-тактов мотор. Времето за отваряне и затваряне на клапаните и регулирането на гориво-въздушната смес са контролирани от микрочип. Сам по себе си силовият агрегат работи с природен газ.

Рамковата структура позволява на ездача да наглася позицията си във височина от специален бутон. „Въздушните мускули“ осигуряват бързо и прецизно нагласяне на седалките и предното окачване. Масивните спирачки и суперголемите джанти са като обещание за високи показатели.

Прототипът е опит да се създаде мотоциклет, който дава усещането за едно цяло между човека и машината. Седалката може да бъде позиционирана много ниско до земята, а двигателят бие като истинско сърце.

o_brayton2-2ed8157182.jpego_brayton3-64c8e1f2ac.jpego_brayton4-5857a719b8.jpeg

Източник: карс.бг

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...