Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Проблем с гледането на ТВ на живо


petio.dimitrov

Recommended Posts

Става дума за MacBook Air 2010. Често гледам телевизия на живо от сайта на Бтв. Получава се странно насичане на картината, но звукът е съвсем нормален. Преинсталирах плъг-ини, пробвах със Мозила и Гугъл хром - без промяна. Ако някой има представа каква може да е причината, ще съм благодарен да сподели.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дай линк и ние да пробваме, да видим при нас как е.

btv.bg/live

дори се регистрирах, но при мен е ок върви си добре :/

Редактирано от iHustle
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Направи едно клипче с телефона. И при мен върви нормално. Освен, да не ти достига изчислителна мощност. Заради тази война м/у Apple и Adobe относно флаша, действително последният не е достатъчно оптимизиран за mac os x.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)

http://www.facebook.com/video/video.php?v=1583124906583

Редактирано от petio.dimitrov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това като го гледам на някакъв бъг ми прилича, не на насичане от липса на производителност.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ресетнах и проблема остава. Мак-а е с възможно най-високи параметри. Освен това няма нищо което да го натоварва. Все си мисля, че проблема е в задклавиатурното устройство, ама.. Ще се види.. :):)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дали има друг вариант да пробвам, че е доста дразнещо така...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имаш още нещо... обновяваш си Flash на 10.2 казват че бил по-добре. И другото е - намираш VLC и му набиваш стрийма от ьТВ (сори - неам регистрация и не мога да ти кажа каквъв е)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)

Със флаш 10.2 съм, а със стриимовете не успях да се справя. Надявам се тва да не е недостатък на операционната система.. При мен е Mac OS X Version 10.6.6... Със Windows се гледа без проблем...

Хора, нека който има някаква идея, да ме открие на Skype: petio.dimitrov Ще съм много благодарен, да ми помогнете да реша проблема.

Редактирано от petio.dimitrov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

И при мен е така на 2-та МАК-а и аз незнам каква е причината :(, на уиндоус си е ОК, странно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвайте с Google Chrome и пишете как е. Той работи със собствен flash plug-in.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами тя и Мозила има собствен плъгин но нестава, пробвах и с Хром пак е същото :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай от тук http://inhatch.com/ ,със Windows е много добре.Трябва само да се инсталира плъгина.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тествайте как върви от iptv.bg, аз гледам от там с компютъра от подписа (4 годишно про) и няма грижи.

Изисква регистрация, а .ASX файловете са активни по 1 седмица.

п.п. избирате външен плейър, за да ви свали файла и го отваряте с VLC.

Редактирано от roll2puff
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен беше станало така и аз си мислех че съм с Хак. Намерих един моднат флаш, с който всичко тръгна без проблем. Ще го потърся на компа и ще го кача в dox-a.

С тоя интернет в момента, не мога да ъплоудна нищо. Това което помогна при мен беше това: Adobe_Flash_Player_10.0.45.2_Installer__modified_ . Не знам дали има общо с вас, но дано помогне на някой

Редактирано от mitkoiphone
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Вижте пък при мен какво е положението

http://www.youtube.com/watch?v=Yice0lvl5vE

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

аз сложих чисто нова инсталация и пак засича. не знам къде е проблема, но със сигурност не е от операционната система. сече ми както горното видeo.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Току що тва насичане ми се появи съвсем за секунда на видео файл който си пуснах с плеър, което трябва да значи че все пак има нещо общо с ОС-а.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма какво да му се чудите на засичането. Съвкупността от калпав Flash за OS X и 50 пъти по-калпави админи на сайта на bTV води до горепосочените резултати. Ами извинявайте, ама поне половината от рекламите с които е засипан тоя сайт ако бяха GIF или нещо различно от Flash може би хората щяха да гледат нормално поточно видео.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...