Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Jailbreak Custom Firmware iOS4.3 за iPhone 3GS и iPhone 4 чрез PwnageTool


alessandros

Recommended Posts

Ако VANKATABGG го активира със карта на оператора, към който е заключен и след това сложи друга карта няма ли да му излезе "Different SIM Detected" и ако отговорът е "Да!" тогава какво трябва да се направи ? (преди на 4.0 и 4.0.1 се теглеше пачната папка lockdown и се заместваше, но сега мисля, че няма да стане със същата папка, която беше за 4.0 и 4.0.1)

Питам, защото и аз съм със същия проблем и след хАктивиране (със sn0wbreeze 2.3b4) засега поне аз ненамерих работещо решение за 4.3 за youtube i push notifications - нито push doctor работи, нито SAM работи а за push fix несъм запознат дали може да се ползва без ticket ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

PwnageTool_4.3 (Mac Only)

Untethered Jailbreak за 4.3.1 Не поддържа iPad2:

iPhone3GS

iPhone4 (GSM)

iPod touch 3G

iPod touch 4G

iPad1

AppleTV 2G (PwnageTool only for now)

torrent:

Свали

Mirrors:

Свали

Свали

Свали

Свали

Свали

Свали

Свали

Свали

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавеният инструмент PwnageTool 4.3 в първия пост, при мен работи безотказно .Сега телефона(iPhone 4 ФО с 4.3.1 Custom) ми е Джейлбрейкнат и се рестартира без необходимост от Tethered Boot! Всички програми , които работеха на 4.3 сега работят без проблем и на 4.3.1

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

iPhone 3GS 4.3.1 (pwnage tool 4.3Custom Restore), 1GB Root, НЕ АКТИВИРАН! (Благодаря ти Goce Kostadinov)

Dox

Свали

Линковете за достъп до файла ще бъдат активни до : Вторник 19.04.11.

Multiupload

Свали

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако може един custom 4.2.1 за 3г без update на BB и без активация направен с PwnageTool.

Мерси предварително. :)

Редактирано от gatankata
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Излезе Jailbreak за 4.3.2 чрез PwnageTool поддържани устройства : iPhone 4, 3GS, iPod touch 4G, 3G, iPad. За съжаление иска Mac OS, бих направил едно ръководство, но нямам Mac OS :unsure:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Мога ли да помоля някой с MAC да ми направи един custom

firmware 4.1 със активация и без ъпдейт на бейзбанда за iPhone 3G фабрично заключен. Благодаря ви предварително :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да,на едното място ми изписва това Server under repair. Please try again later,а на другото място от 4 часа смъквам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може ли някой да направи къстъм 4.2.1 за 3гс и да е без активация и с 900mb root . Аз неуспях с sn0wbreez незнам как става.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 месеца по-късно...

Може ли някой да ми сготви един къстъм за ip4 ios 4.3.5 със и без активация. Макар и да е тетърд.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Щом не се поддържа 4.3.5 имам голям проблем и той е следният; Имам ip4 ФЗ към AT&T, който беше с версия 4.0.2 и BB 01.59, беше отключен с Ултраснега, но нещо се прецака и даваше SIM FAILURE и съответно нюмаше обхват. В Cydia имаше запазени SHSH файлове само за 4.3.5 и реших че с Тиниъмбрелата ще запазя BB и ще го ресторна през ДФУ с 4.3.5. Всичко изглеждаше елементарно, но след рестор с 4.3.5 телефонът неизлиза от рекавъри. Дайте някъкъв съвет как да го подкарам и да си го ползвам макар и Гевей.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Да помоля за iPhone 4 4.3.3 някой да сготви, без активация!

Мерси!

пп. Все още ми трябва.

Направих телефона със Сноубрииз, ама като се направят врътките на гивея и се появи логото, обхвата седи на една черта :blink:

Иначе телефона си работи.

Мисля че някъде ми се мерна подобен проблем, ама не намирам нищо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

здравейте.малко помощ.имам 3gs 3.1.3 фз бейзбанд 05.12.01 джелнат untethred отключен с ултрасноу.Искам да направя ъпдейт до 5.01.Ще мога ли да го отключа след ъпдейта и джейл естествено.благодаря предварително

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само с къстъм ъпдейтвай!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако не е нахално може ли един линк за кастъм

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...