Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

AlwaysOnPC


Aveliky

Recommended Posts

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз ли недовиждам или няма десен бутон на мишката. Друго което искам да попитам е за иконите, могат ли да се местят и как. Мерси.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

десния бутон е кликане с два пръста

като при маковете

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това си е Jaadu VNC, разликата е че ти предоставят едно виртуално PC. Можете да си използвате въпросното виртуално PC и през компютъра, само трябва да посетите този адрес: http://www.alwaysonpc.com/signin.php Като цяло не е лоша програмата, но малко ме е яд за цената :biggrin:

едит: Можете направо да си свалите този файл:http://itunes.apple.com/linkmaker/. Стартирате го, въвеждате си e-mail & pass и се логвате през компютъра (без значение дали сте с Mac или PC) :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите инсталирах фаила които сте дали обаче не ми се появява иконка на springboard.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С какво се различава от LogMeIn?

Edit: Така е като питам преди да прочета инфото в AppStore.

Това е просто едно виртуално PC на което имаш FireFox, Open Office и 2Gb пространство.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Работи добре, благодаря

Единственото при тези програми остава винаги въпроса доколко само ти имаш достъп до файловете си.

Ама то и имейла е на този принцип, така че все тая

Биг Брадър е навсякъде :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ударихме на камък.Нещо са спряли регистрацията за нови потребители :cry:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Можете да тествате виртуалния компютър AlwaysOnPC с пълен набор от приложения на вашия лаптоп или настолен компютър в продължение на пет дни безплатно, включително и 2GB за личните ви данни и файлове.

Публично известие: Новите регистрации за AlwaysOnPC са спрени до второ нареждане в резултат на множество регистрации направени от потребители използващи нелегални копия на нашето iPhone приложение разпространявани от нелегални сайтове за download и потребители на jailbreak-нати iPhone-ни. Работим по установяване на проблема и ще пуснем регистрациите за trial и платени акаунти възможно най-скоро.

Вече регистрираните потребители ще могат да използват услугите на AlwaysOnPC през това време.

Моля някой да си даде регистрацията много моля :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Я си инсталирайте LogMeIn и не се занимавайте с глупости ( макар, че и аз я направих.. за проба де... :redface: ) делвам го и .... айдееее

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Еее да ама аз искъх да гледам клипове от Vbox7 докато си лежа :D с LogMeIN нестава този номер а с Aways става :D

Сгащиха ни :eek:

Добре че не познавам хора с такива телефони :lol::lol::lol::lol::lol::lol::smile: :mrgreen: :mrgreen:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Айде,който е регистриран да даде една регистрацийка защото тази програма ме заинтригува много.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 години по-късно...

Появи се update на приложението в AppStore само, че за Ipad. Версията е 1.6.6

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

mza_7890754749010293216.175x175-75.jpg

What's New in Version 1.10.8

Faster connection time;

Automatic Colors/Speed setting (based on 3G or WiFi connection type).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеца по-късно...
  • 7 месеца по-късно...

Alwaysonpc от няколко дни ми създава проблеми. Не мога да си влезна с потребителското име, и парола през приложението от телефона. През компютъра става, но от телефона не. Дава ми съобщение, че трябва да изтегля официалното приложение от АppStore, и да въведа някакъв код в iTunes.

С една дума през компютъра си влизам, но през телефона не мога, на какво се дължи това. Пробвах, и с други ipa файлове, но ефекта е един и същ.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моята е купена и нямам ядове ;)

zevu7yqa.jpg

2arygede.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...