Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Проблем при зареждане iPad


simo77met

Въпрос

Здравейте,

имам следния проблем с iPad.Използвам устройството за управление на Crestron network, дълго време по-точно 4ри месеца не бе пипан. Сега когато се опитвам да го заредя не реагира , не вижда нито Тунес , не се получава и през мрежата , стои на зарядното 4ти час.Екрана е черен ,няма и следа от ябълката или сигнал за включване на зарядно.Опитах и ресет. Някакви идеи?Благодаря предварително.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

7 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

С оригиналнто му зарядно ли пробваш? Защото ако е за iPhone или iPod, то е с много по-малка мощност и няма да може да възбуди толкова умряла батерия. Ако е с оригиналното, оставяш го включен и чакаш. Все някога ще се съживи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да това бе първото нящо което проверих,но е по мощото 5.1V, ще го изчакам да преспи една нощ ,после ще му мисля, Мерси за бързия отговор.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Мощността се измерва с ватове, а не волтове. Мисля, че трябваше да е 10W това за iPad.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Публикувано (редактирано)

Запали най-после, пуууууууу голямо чакане.Близо 7 часа.

Редактирано от simo77met
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз искам да питам, възможно ли е да се прецака, батерията на iPad 4, ако го зареждам с преходника на iPhone 4S? Просто ipad-а ми от Америка и не съм си взел преходник и реших да ползвам този на iPhone-a

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...