Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Проблем със снимки към контактите


July

Въпрос

Имам следния проблем:

Направих рестор до 3.0, сетнах като нов. Контактите ги копирах през WinSCP. Уж всичко е наред, но не мога да прикача снимка към даден контакт. Контакта може да се редактира, тел. номера, адреси и т.н. Мога да сложа снимка, но като рестартирам, снимката я няма ?! Стоят си само старите снимки към контакти.

Ресторвам 3 пъти и пак същото. Да не е нещо от правата. Папката AddressBook е с 0700, а файловете вътре с 0644. С 2G съм, FW 3.0

Ако някой знае да помогне, моля.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

11 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

А защо просто не синхронизираш контактите с Outlook и след това ги редактирай там - т.е. сложи снимки и каквото друго се сетиш и при следващата синхронизация всичко ще се прехвърли в телефона редактирано.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Добра идея, благодаря. Но все пак беше добре да мога и на телефона.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Синхронизирай контактите с Outlook, копирай си фаила с базата данни за котактите някъде в РС-то и тогава изтрий всички контакти от телефона. След това, като синхронизираш пак с Outlook телефона ще си напише нова база данни и би трябвало тогава да можеш да ги редактираш направо от там.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Оправи се. Зададох права 777 на папката AddressBook и на файловете в нея и промених owner на mobile (на два файла беше root). Благодаря на noo_good.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравеите,а има ли начин да се извадят само снимките от контактите от бакъп фаил на адресната книга?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

За да не пускам нова тема, а и не намирам подобна- ще питам тук. Прикачил съм си снимки към определени контакти и като ми звънят искам да ми излизат на цял дисплей. Но, след разни синхронизации с Фейсбук, Вайбър, Уатсапп, към контактите ми се добавиха снимки каквито тези които ми звънят са си сложили на техните си устройства и когато ми звънят ми излизат техни снимки, малки в горен десен ъгъл. Та, въпросчето ми е- как и какво бих могъл да направя, когато ме търси някой снимката му да ми излиза на цял дисплей.

Благодаря предварително :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да си ги оправиш ръчно в контактите и повече да не синхронизираш с шитни като фейсбук,вайбър и уатсъп

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да си ги оправиш ръчно в контактите и повече да не синхронизираш с шитни като фейсбук,вайбър и уатсъп

Здравейте аз имам същият проблем,изтривам снимките на контактите и ги слагам отново но пак снимките са ми малки а не на цял дисплей. Ще съм ви много благодарна ако ми помогните... Благодаря... :smile:

Редактирано от Antoniia Ilieva
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Доколкото разбрах, на 7.1 са така.

Говорим за входящи повиквания нали?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Девойко, цитирането на последен пост е спам, безразборното цитиране - също. Да, на 7.1 са малки снимките и докато няма джейлбрейк, няма шанс за промяна. Свиквай.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...