Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

AnyRing


Grievous

Recommended Posts

AnyRing e приложение за всички онези, които обичат да имат различни звуци на своя телефон. iPhone не ви позволява да настроите мелодии директно от вашия iPod плейлист за разлика от Nokia и други мобилни телефони. AnyRing го прави много лесно и чрез него можете да си сложите каквито си пожелаете песни.

AnyRing 6.17

Свали

Това приложение е предварително активирано, така че просто го инсталирайте.

Да не кликнете върху "DONT CLICK!" защото ще се наложи да деинсталирате приложението и да го инсталирате отново!

703800a543b1b98d.png

c8f1febc80e96c8e.png

0f7307bf4a624b8b.png

Важно! Ако Cydia ви предложи ъпдейт, не го правете!

thx to Fabius and xSellize

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

2-то линкче не работи (Invalid File. This error has been forwarded to MediaFire's development team.) поне при мене

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Оправен е линка, а приложението е достъпно вече в Cydia от репото на xSellize.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А как точно се настройва, че нещо немога да я подкарам?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На iPod songs давате all и цъкате стрелкичката , избирате песен , настройате там както си искате и сте готови . Не знам дали иска регистрация (не ми е искало) , но аз имам в Rock още от много отдавна и може да се е логнало само .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Иска RockID и Pass,в кои саит може да се направи регистраця ,че рутера ми се прецака и няма ви-фи :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен не иска да ми звъни с песента, която избера от iPod-а. Имам регистрация в ROCK.app и не става и не става

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не стартирате RockApp, стартирате AnyRing. След това избирате

66891b8f1086b9d739b3f0e9dad34fc6b0ab0fcd4c256f2de623007d7a498f75e4158af69a0fc4089f602646ad202a1e

и чеквате Use as Default Ringtone.

При входящо позвъняване AnyRing стартира iPod на фонов режим и просвирва избраната песен (обърнете внимание на плей маркера до батерията), докато трае входящото позвъняване, след което (при вдигане или отказване на обаждането) мелодията спира. iPod-а остава стартиран, докато не го изключите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Правя всичко, както си показал и не иска да звъни с тон от iPod-а! Да не би от "Settings" на телефона да се прави нещо?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че ще е по лесно ако си я свалите от Cydia.Трябва да имате source на хsellize (xsellize.com/cydia) и след това търсите Any Ring , инсталирвате и готово

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нещо е бъгава тази програма или аз не мога да я настроя както трябва.Като ми звъни някой със избрана от мен песен и не се чува нищо.А съм увеличил звука на ipod-а и на всякъде...

Edit: Грешал съм.Не е бъгава.Просто по бавно пуска мелодията.При мен има забавяне 2,3 сек след появяване на екрана ,че еди кой си ме търси...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И при мен имаше проблем, но я изтрих и качих наново и се оправи. Забавянето идва от това, че изисква време докато ти отвори "iPod.app"

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Не яде батерия. :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Програмката има известен недостатък - телефонът не вибрира при обаждане от контакт с мелодия от iPod-а. И, ако звукът на iPod-а е намален(например за да цъкнете някоя игричка в даскало :) ), няма никакъв начин да разберете, че някой ви търси, освен ако не гледате дисплея.

Аз така една вечер гледам-7 пропуснати повиквания...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеца по-късно...

Колегата над моя пост го е предоставил - от неговия линк съм го дръпнал.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ама кракната има ли?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не може ли да проявиш малко търпение, очевидно е защо не работи линка, а при положение, че до момента не си разбрал как става операцията, е малко нахално да искаш перснолна прислуга...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Някой може ли да сподели дали вече са оправили бъга с вибрацията в новата верися?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Незнам какъв бъг има, но не тръгва, слагам файловете и пак си ми вика purchase...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...