Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

RoqyBT - Външен bluetooth GPS


Severus

Recommended Posts

Благодаря Ви, след последното лично направих всичко на ново, ъпдейт в Сидия, смяна на права на двата файла и стана супер, даже днес тествах. Основен втори проблем се появи, ако не искам да ползвам външен джипиес, няма начин да ми стартират навигациите със фабричния или греша, аз опитах, ама не става, не може да се локализира, иначе спрях хайлукса, от рокито спрях всичко, ама не щя и не щя да сработи с фабричния джипиес, а неща винаги да влача със себе си този хайлукс, ще ми се само когато съм с колата да се навигирам с него, а когато съм без нея, тъй като често пътувам със самолет да си ползвам фабричния...в страните който отивам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 129
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Alxx®

    40

  • genie

    12

  • chayanne

    9

  • tonywoolf

    8

Нямам 3Г(С) за тест. Пробвай следното:

Понеже фабричния стак блокира роки - пусни от менюто фабричния блутуут, после опитай да стартираш навигация с вградената антена.

Edit: Влез в SBSettings/More/MobileSubstrate /AddOns и спри RoqyGPS оттам(така изключваш възможността roqyGPS.dylib да блокира фабричната навигация чрез Mobile Substrate). Направи Respring и опитай пак.

После естествено можеш да го пуснеш когато ти потрябва в обратния ред.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Работи-тествано, по съвета на aLxx - страшен си да живееш, всичко е наред сега

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някои да има готов IPA фаил че немога да се оправям с тея кракове

Sladichuk: :naughty: Не четеш! Нито правилата, нито темите... Дори не си наясно за разликата между *.ipa и *.deb... А пък как пишеш.... :spank:

Хайде в спешна творческа командировка ТУК, а след това– в търсачката и темите! :read:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:eek: Не виждам какво е трудното тук!?? В първият пост повече от ясно е описано, кое в коя папка се копира. Инсталационният файл е .deb

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте , инсталирах през Сидиа RoqyBT , но ми иска да платя лиценз , а начина който сте описали тук с кракнатите приложения ми е труден. има ли нещо като Key Gen za лиценза или трябва да го плащам на 100 %

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма кейген, но мисля че ще се справиш. Пиши ми на лични-ще го направим заедно.

Sladichuk: :tease3:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С риск да си навлека гнева на повечето потребители тук, ще отправя един апел към всички да не се занимавате с разни кракове и т.н. а просто да си купите продукта. Тези хора са направили нещо изключително полезно което всички вие харесвате, и на всичкото отгоре не струва толкова много пари - 8евро е, аз току що си го платих. И не защото немога да си го кракна, а защото това са пари с които дори неможете да платите една вечеря .... Нека ценим труда на такива креативни хора и подпомагаме техните идеи.....

Замислете се малко ...

Нищо лично!

Поздрави,

Данаил Петров

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Замисляме се г-н Петров... Особено когато след 2 месеца усилена кореспонденция за изчистване на проблеми около блутуут стак-а, тъпия италианец заряза проекта за 2G за да си прави далаверата с приложението за 3G(S). С нищо не се различава от MeDevil, който гепи проекта SweetTooth, и го пусна като собствен под името iBluetooth.

Не взимай отношение за неща с които не си запознат. Да е жив и здрав StopFollowingMe34 от xsellize, който взе нещата присърце.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Това перфектно върши работа и на 3G. Пробвано :lol:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

В сидиа излезе ъпдейт 0.9.4.1. Оправен е проблема с ползването на мапс през уай-фай и вече не е нужно да изключвате роки от сбсетингс, за да работи мапс и вградения гпс. Също така е разширен списъка с антени поддържани от приложението. Разхода на батерия вече е съвсем незначителен в сравнение с първата версия - 0.8.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нова версия - 0.9.4-2

roqybt.png

Свали

Новото в тази версия:

Поправен е бъг от 0.9.4-1

Поправен е проблем с компаса на 3GS

Поправена е съвместимостта с Maps.app

Добавена съвместимост с вградения GPS: Ако външният приемник не е свързан, вътрешния GPS може да бъде ползван без да се изключва roqyBT в SBSettings

Добавена е bluetooth икона при активиран roqyBT

Ако имате инсталирана предна версия, инсталирайте тази, респринг, след което рестарт на телефона.

Как да инсталираме .deb файлове?

Редактирано от alxx
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм пробвал М-1000 и работи перфектно. Не виждам причина с М-1200 да не стане :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Можеш да надникнеш тук http://www.roqy-bluetooth.net/hardware.html

Това е списък с поддържаният хардуер.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Опитвай! Списъка е разубеждаващ и непълен. Моята антена не фигурира никъде и за това я посочих изрично каква е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Нова версия - 0.9.5-1.

Добавена е поддръжка на Navigon 1.4.

Редактирано от tonywoolf
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Хмм, да поясня: който е с кракната версия - ПЪРВО да рестартира телефона след ъпдейта, в противен случай крака не сработва; записва грешка и хайде всичко наново.

-- Днес, , 09:49 --

От вчера има нов ъпдейт - 0.9.6.1. Минимални подобрения и намалена консумация на батерия. Версиите в xsellize и beyouriphone не работят добре, и не се ъпдейтват. Най - добре си остава варианта от тази тема.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преинсталирай я, рестартирай тел-а и тогава опитай.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не се получава. Свързва се рядко и много трудно. Засега ще остана с версия 0.9.5.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз плзвам Transystem i-Bluetooth GPS Receiver,model:737.Работи перфектно със всички ъпдейти на роки.Първата кракната версия,кпято качих е от тази тема,благодарение на alxx.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Излезе нова версия 0.9.7-1 release. Според автора е оправил бъговете при сканиране (и наистина е така). Източник http://www.roqy-bluetooth.net/wp/?m=201002

Ъпдейт от Cydia и рестарт.

Редактирано от borisb
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Сори за оффа.

Някой може ли да даде линк за това как се инстлират deb файлове че нещо не ми се отварят линковете до там дадени в по горните теми а с търсачката е мъка .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...