Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Проблем с Itunes Store


Deni Barca

Въпрос

днеска видях че имам 3 програми за обновяване и реших да ги обновя.Натиснах Get Updaте на една от програмите и ми излезе място където да си пиша паролата.След като си написах паролата,трябваше да натисна Billing Info(което го виждах за първи път) натиснах го и излезе данните на регистрацията ми иска нещо да променя но незнам какво .Има и място където пише To redeem a code,click here > мисля че целия проблем идва от там,но всъщност незнам какъв той.Проблема е че не мога да обновява програмите,защото винаги започна да ми излезне billing info и не тръгва да сваля :@ :@.Ако някой знае какъв може да бъде проблема да ми помогне.

http://store.picbg.net/pubpic/58/F9/f4159a8eb9cc58f9.bmp -симка 1

http://store.picbg.net/pubpic/17/EE/2d4931d65bd817ee.bmp -снимка 2

Редактирано от Deni Barca
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

9 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

А редийм код имаш ли, че го натискаш това?? Програмите, които искаш да обновиш, купил ли си ги?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не брат нямам никакъв код тия програми са безплатни,но незнам защо ми излиза това billing info вместо Sign In :x :X :X

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Редийм кода е най-просто да го наречем подарък, безплатен "билет" за закупуване на дадено приложение, което не прави това приложение безплатно!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Публикувано (редактирано)

Ем значи проблема идва от друго място.Аз искам да разбера защо след като въведа паролата не пише Sign In,а вместо него Billing Info. И сега немога да сваля нищо заради това тъпо нещо :@ :@ :@.Моля някой да ми помогне!!!

Редактирано от Deni Barca
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Разбира се че пробвах и Done и Cansel даже промених и адресите,но пак е същото не тръгва да сваля.Май ще трябва да направя нова регистрация :х :х.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

И аз от вчера забелязах нещо подобно, но от телефона. Преди да инсталирам безплатно приложение ме праща към account-а. Но след като го потвърдих инсталацията тръгна. Пробвай от телефона директно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...