Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

App Store не ъпдейтва FREE приложения


earnest

Въпрос

Здравейте, имам следния проблем. App Store от телефона не ъпдейтва приложения никакви. Бутончето FREE се натиска и нищо. Нямам проблем със сваляне на нови приложения, а ъпдейта през iTunes си работи. Някакви идей от какво може да е проблема?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

Не можеш да ъпдейтваш на аванта платени програми. Free е ъпдейтът за тези, които са си я закупили. Ровиш в инсталъс и си сваляш новите версии оттам.

За безплатните приложения: маркираш ъпдейта от телефона и ако откаже да ъп-не от него(покупката вече е отбелязана), отваряш тюнса у вас и даваш Store/Check for available downloads и ще се свалят.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Публикувано (редактирано)

Не човек, знам че не мога да ъпдейтвам платени приложения. Приложенията които са фрии от стора не мога да ъпдейтвам и това положение е от два дни. Благодаря за отговора.

Редактирано от earnest
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Няма да се ъпдейтват, но това няма общо с бутона и с това, че е неактивен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Имам регистрация в американския стор без карта.

Единствената промяна на телефона от както имам проблема е инсталирах Lock Screen от репото на BigBoss. Ако това има някакво отношение към проблема !?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не би трябвало. Единствения идеЙ, който мога да ти дам е да рестартираш телефона и да пробваш пак;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Това беше първото нещо което направих, след това влизах излизах от акаунта на стора .... ама не става...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Четвъртото изречение в моя пост...

П.П. Има нови "iTunes Store Terms&Conditions", ако не си ги приел, няма да стане нищо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Как се приемат тия "iTunes Store Terms&Conditions", понеже и на мен на 2G-то не ми се ъпдейтват последно време и се чудех от какво е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Като отвориш сторето - ще ти предложи да ги прочетеш и потвърдиш, независимо дали си на компа или телефона. При всяко излизане на нов тюнс, иска потвърждение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравейте, бях забравил да спомена че няма проблем с инсталирането на нови free app от stor-a, което ме навежда на мисълта че не е свързано с нови "iTunes Store Terms&Conditions". също така работи и "update all" но там има проблем с "платените" програмки.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да не качено някоя платено приложение от installous което после се опитваш да "обновиш" от AppStore?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Публикувано (редактирано)

Ползавам прлекалено стар фирмуер 3.1.3 и не всечки нови версии работят на него, затова си тегля ъпдейти много внимателно. По-принцип проблема ми не е нерешим защото тунса на компютъра ми няма никакъв проблем, но се дразня че има проблем на телефона. Влезнахме в прекалено дълги полемики без резултат и по-добре да затворим темата.

п.п. под FREE приложения разбирам тези които са изтеглени от App Store легално без да изискват заплащане.

Благодаря на всички отзовали се.

за bgdn - НЕ

Редактирано от earnest
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ами аз също имам 3.1.2 даже и нямам никакъв проблем. Проблема възниква ако разработчиците кажат - айде версия 1.2.5 на приложение XYZ вече иска минимум 4.0. Тогава може да изгориш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

От вчера и аз имам същият проблем-от телефона и от itunes ми иска потвърждаване на инфото за кредитната карта преди да ме пусне да ъпдейтвам или да сваля някое безплатно приложение (каквито съм теглил безкрайно много).Някаква идея?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Пропуснах-не мога да дам "Done",тъй като кредитната ми карта е изтекла още миналата година март.Странно как досега това не е било проблем,при положение че не съм свалял нищо платено?!Разбира се че се сетих за тази причина,но имам приятели които са с НЕизтекъл срок на кредитна карта и се оказа,че имат същият проблем?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не цитирай последно мнение!!!

Така,това което пишеш звучи много логично!Днес реших да пробвам на сестра ми телефона-тя ползва акаунт от моята кредитна карта,само че е с 3.1.2. И за мое огромно учудване нения телефон не само ъпдейтва,а и сваля безплатни приложения без да иска кредит чек.Моя тел е 4.0 и иска от същия акаунт-ето това как би го обяснил???

Редактирано от Alxx®
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

lusiko, обяснението е елементарно: така става при въвеждане на грешна парола.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Абе, пич, бутона "Нов отговор" невидим ли е за теб???

Най-вероятно е нещо от Сидия,въпроса е кое точно.Не се заяждам с теб,нo единственото което ми е странно е това,че два едни и същи телефона "работят" по различен начин с арр store.Както и да е,проблема лесно се решава с една gift card.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

аз имам същия проблем като на lusiko. айфона ми е нов и все още няма дори и jailbreak, така че няма как да е нещо от cydia, намам кредитна карта и досега си теглих безплатни приложения без проблем, но от 2-3 дни не ми дава да ъпдейтвам и да тегля

Редактирано от spawn95
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Пишеш на съпорта на епъл - това зависи от тях, не от нас.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Е моя проблем е че при теглене от ап-стор, като дам инстал ми дава саобщение INVALID ADDRESS, препраща ме в аппстор да подвардя моята информация, давам - done, пак цъкам инстал и пак ми дава грешката за адреса. Не може да има нищо общо с банкова карта тъйкато нямам ваведена така, а този акаунт си с точен адрес - флорида, и пощенски код и т.н.(само за улица съм написал Malashevci #317). Реших да пробвам какво ще стане ако влезна през другия ми акаунт< който е с дължава България, и стана всичко точно. Но за да нямам проблеми със синхронизирането като тръгнах американския акаунт да сменя даржавата на БГ, не ми дава да го няправя без да ваведа банкова барта.

Вапроса е наистина ли има някав проблем при вавеждането ми на адрес, или евреите от епъл са решил че щом съм от БГ не мога да влизам в америнканския аппстори ако тва е проблема => как да си сменя държавата без да въвеждам карта/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да гений за какво им е на евреите моя адрес? Обесни ми моляте с какво ще им помогне?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да споделя как се оправих аз. През гугал си взех реален адрес на една улица в маями и правилния зип и всичко заспа.

12431 SW 191st St

зип 33177

Редактирано от wotson
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да гений, за какво им е на евреите моя адрес? Обесни ми моля_те с какво ще им помогне?

ОбЕснявам ти: когато си потенциален купувач на софтуер и музика за купища долари, как очакваш да сверят дали кредитната ти карта е на съществуващо лице?

По редакцията можеш да съдиш и за препоръката от Гогата...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

И на мен не ми дава да се впиша, слагах адреси телефони, но все удрям греда.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...