Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Kirikae - най-сетне готин task manager


PL87

Recommended Posts

Аз поне не видях във форума да е писано за това приложение, което се появи тия дни в Cydia. От вчера го ползвам и е изключително пъргаво, удобно и интуитивно.

При два пъти натискане на хоум бутона излиза списък на приложенията и може да превключите към друго веднага, като текущото отива в бекграунд режим :)

img0062.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е къде му е готиното, когато ми остави Skype активен (минимизе), тогава ще си я сложа. Това с нищо не се различава от Kill Processes в SBSettings.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

SBSettings харчи батерията с бесни темпове .. махнах го на след като установих, че той е виновника.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е къде му е готиното, когато ми остави Skype активен (минимизе), тогава ще си я сложа. Това с нищо не се различава от Kill Processes в SBSettings.

Е точно това правт програмката де, само трябва жа имаш качен Backgrounder. Примерно аз сега пиша от Tapatalk, след като "превключих" от Skype, който сега работи в фонов режим и мога да се върна там веднага чрез Kirikae, без да минавам през Springboard. Kirikae е алтернатива на alt+tab.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За Backgrounder можеше да споменеш в първия пост. Направих грешни изводи, но сега ще тествам.

Nistel, Backgrounder е майката на SBSettings. Надявам се ме разбираш.

п.п. И пак не е както трябва, ако ти звънне някой се чува, но пишат ли ти в Skype никаква индикация.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То това е проблем на Skype... Толкова ли не могат да сложат звука, който се чува на РС.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бях задавал този въпрос много отдавна и получих отговор, че има сигнал за получено ново съобщение, но е много слаб, и ако се заслушате наистина си го има. :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Един трик за които не знаят. Когато включвате skype, точно когато се зареждат контактите (loading contacts), натискайте многократно на бутона за усилване на звука и ще чуете добре познатото "въздъхване". Чак след това ще може да се чуе и сигнал за получено ново съобщение когато ви пишат. Дано съм помогнал на някой :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Работи много добре.От кога чакам нещо такова.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

BossPrefs + Backgrounder + Kirikae е перфектната комбинация!! В момента батерията държи около 2 пъти повече :(:rolleyes:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

BossPrefs + Backgrounder + Kirikae е перфектната комбинация!! В момента батерията държи около 2 пъти повече :(:rolleyes:

И колко ти държи? Аз имам само Backgrounder от трите и батерията ми държи по 4 дни. На теб 8 ли държи? :mrgreen:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...