Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPad 3 и други хипотези.


alessandros

Recommended Posts

e1a62bac527e371b.jpg

1cdb4879be0b4451.jpg ab89e6d8a85701c1.jpg

Китайският ресурс PConline цитира информирани източници, близки до компанията Apple, които са заявили, че новия таблет iPad 3 ще бъде пуснат тази година по-късно. Устройството ще се появи през септември/по слухове/ и ще получи множество нови елементи, които потребителите са чакали да бъдат интегрирани в iPad 2. Например, таблета на Apple ще бъде от трето поколение с ретина дисплей с висока разделителна способност. Също така се споменава за възможна подкрепа от 3D изображения и наличието на слотове за карти с памет SD. Новият iPad ще притежава и HDMI изход, и няма да изисква наличието на специален адаптер, какъвто е случаят с iPad 2. И накрая, третия iPad ще работи с новата операционна система IOS 5, въпреки че първият модел, базиран на нея ще бъде iPhone 5, който се очаква това лято. Много е трудно да се каже колко надеждна информация е това, но някой от тях изглеждат доста истински, докато други, като например поддръжка на 3D - напълно неправдоподобни, но ще чакаме и ще видим кое ще е и кое не!

Източник: Creep

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защо SD карти да не е в стила на Apple. Имам в предвид ако искат да доближат iPad-a максимално до лаптоп, то SD слота си е правилно решение. За фотографите и тези които се занимават с филми и ще ползват iMovie вместо да мъкнат лаптопа могат директно от iPad-чето.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз на стария MacBook нямах слот за SD card, сега на най-новия MacBook Air имам SD card :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Айпад 3, ще има догодина януари, февруари.

Така се говореше и за нов айфон през март и за бял айфон, ама нищо не стана.

Епъл подновяват продукти веднъж в годината, колкото и да не ви се иска.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защо SD карти да не е в стила на Apple. Имам в предвид ако искат да доближат iPad-a максимално до лаптоп, то SD слота си е правилно решение. За фотографите и тези които се занимават с филми и ще ползват iMovie вместо да мъкнат лаптопа могат директно от iPad-чето.

Те никога не са се стремили да го доближават до лаптоп. Аз предполагам, че в информацията има някаква доза истина. Не мисля,. че ще е тази година, като се има предвид, че тогава телефона идва във втората вълна страни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защо SD карти да не е в стила на Apple. Имам в предвид ако искат да доближат iPad-a максимално до лаптоп, то SD слота си е правилно решение. За фотографите и тези които се занимават с филми и ще ползват iMovie вместо да мъкнат лаптопа могат директно от iPad-чето.

Е ако сложат слот, как ще продължат да си продават аксесоарите от типа на Camera Connection Kit? Същото важи и за HDMI (новият Digital Adapter). Прекалено много го обичат този док конектор, а той се ползва за всичко. iPad 3 догодина, а на снимката с iOS5 като видях Adobe Flash... :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То тая фотошопия го е правил някой без да мисли. Тоя екран до ръбовете как си го представя? С три пръста като табла ли ще го държи, нали трябва да има някакво място за захват и палеца отгоре.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...