Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iOS 4.3.1 - Новости, бъгове, проблеми


ninorion

Recommended Posts

Излезе по-рано от очакваното. Какво ново:

- Fixes an occasional graphics glitch on iPod touch (4th generation)

- Resolves bugs related to activating and connecting to some cellular networks

- Fixes image flicker when using Apple Digital AV Adapter with some TVs

- Resolves an issue authenticating with some enterprise web service

ae0675d9a0477db0.jpg

източник

http://www.macrumors...ases-ios-4-3-1/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Айде да го добавят и във Форума да си го отметна :) Все още впечатления нямам... да видим как ще е с батерията :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз мислех , че ще е още в сряда , с тези странни грешки дет се получаваха хората !

А нали се сещате , че турбинките, няма да ги бъде най-вероятно на 4.3.1 .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

“@MuscleNerd: Unlockers please stay away from today's iOS 4.3.1!  Just to be extra safe, so should future iPad2 jailbreakers (for now)”

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Най-после!

Дано да са оправили живота на батерията и бързината на устройствата, защото според моите наблюдения има забавяне с iOS 4.3. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

за жалост не ги пише към ъпдейта тези неща... но дано са оправени. Макар, че аз проблеми нямах :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То оставаше и да ги пише. Kак ще ги напишат, нали трябва тайничко да си оправят всичко. biggrin.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Незнам незнам... вие, които се оплаквате от тези бъгове сами ще кажете с времето и ще се появи информация дали са оправени проблемите, от които се оплакват. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

"- Fixes an occasional graphics glitch on iPod touch (4th generation)"

Днеска си играя с PUSH-ове разни и iPodTouch4 стои до мен. По едно време излиза нотификацията и започват едни линии да бягат наляво-надясно. За пръв път виждам такова нещо на живо и много се учудих, явно и други са го виждали.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Най-после!

Дано да са оправили живота на батерията и бързината на устройствата

Не мота да разбера, какво се оплаквате от "живота" на батерията при iOS 4.3

Може би това е единствената iOS с най продължителен "живот" на батерията.

Виж за другото си прав, "бързината" е като на охльов на байр. :blink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много хора се оплакват от живота на батерията при iOS 4.3, може би не е при всички. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен батерията е супер, изчезна и досадното съобщение "call forwarding", обаче имам голям проблем които се появи на 4.3, сега продължава и на 4.3.1.

Спрях да получавам СМС съобщения от определени услуги, например Visa, DHL, платено паркоместо и подобен тип услуги.

Днес след като си сложих 4.3.1 дори неуспях от телефона на жената да си изпратя СМС, едва след като аз и изпратих тя успя да ми отговори.

Много неудобно, в случая с СМС за кредитната карта, ходих в банката, показаха ми да видя че системата го е изпратила, звънях в картовия отдел ... няма оправия.

Също ако затворя Viber-a от мултитаскинга не отчита повикванията, пробвах и със съобщенията така но пак греда.

На Виваком съм, с прехвърлен от Глобул номер, ако има значение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз искам да попитам как като изтеглих от линка във форума 4.3.1, да накарам тюнса като му дам ъпдейт, понеже не искам да ресторвам, да го намери фирмуера и да ъпдейтне от него, а не да го тегли отново?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Задръж Shift и натисни Update.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен батерията е супер, изчезна и досадното съобщение "call forwarding", обаче имам голям проблем които се появи на 4.3, сега продължава и на 4.3.1.

Спрях да получавам СМС съобщения от определени услуги, например Visa, DHL, платено паркоместо и подобен тип услуги.

Днес след като си сложих 4.3.1 дори неуспях от телефона на жената да си изпратя СМС, едва след като аз и изпратих тя успя да ми отговори.

Много неудобно, в случая с СМС за кредитната карта, ходих в банката, показаха ми да видя че системата го е изпратила, звънях в картовия отдел ... няма оправия.

Също ако затворя Viber-a от мултитаскинга не отчита повикванията, пробвах и със съобщенията така но пак греда.

На Виваком съм, с прехвърлен от Глобул номер, ако има значение.

Call forwarding e могло да изчезне отдавна,но явно си игнорирал ъпдейт на carrier!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Явно не си запознат с Виваком :biggrin: , бъглясала история, както и да е, това няма значение вече, решение на проблема ще ми е по интересно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Относно батерията... най-вероятно е PING-а... но пък може и не само, защото вчера си говорих по FaceTime-а около 20-30 минути и батерията беше мръднала с само с 8-9% което преди беше невъзможно просто. Преди за около 30 мин разговор ми падаше минимум 30% бе общо взето на минута с % :) Всичко си ми е както трябва, но забелязах 1 бъг, който ми се случи 2-та пъти през, които провеждах видео разговора. Когато говоря по Фейстайм-а и някой ми звънне иии аз му приема разговора след това той ми затвори ме вкарва направо в Phone => Recents и греда! Нито слайд нито тъч нищо не работи и трябва с Хоум-а да излеза и тогава всичко се оправя. Ако и при другите е така най-вероятно много скоро ще изкокне и 4.3.2, защото така е доста дразнещо...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Направих поне 10 чисти рестора на различни фирмуери, счупих телефона на Виваком, неще и неще да получава съобщения.

Направо ми иде да се гръмна. :censored2:

Всеки вика "всичко при нас е наред", даже единия разговор с Виваком протече така ... " Ама вие да не сте с някакъв айфон? еее, незнам тогава господине..." ОК, а кой знае?

Иначе бързо загряват ... " Значи неможете да получавате СМС от кратки номера " :censored2:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:offtopic: Неоле, не мога да получавам, а не да изпращам ... :guitarred:

Пробвах картата на друг телефон, работи си, чакам 4.3.2 или друго от сорта. Или Виваком да си оправят бакиите ... все нещо ще дочакам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С iOS4.3 и съм на ВиваКом, нямам никакви проблеми с SMS нито на "кратки номера" нито каквито да е било.

Не виждам смисъл да чакаш 4.3.2 като можеш да върнеш на 4.3 :rolleyes:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не би трябвало да имаш проблеми с ВиваКом, явно проблема и някъде при теб.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...