Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iOS 4.3.1 - Новости, бъгове, проблеми


ninorion

Recommended Posts

Моя случай е решен :blush:

Проблема все пак не е бил изцяло при мен, ето какво точно се случи:

След ъпдейт към 4.3.1 наистина не можех да получавам СМС-и, но при някой, може и при първия още от чистите рестори се е оправил.

Явно обаче съм ъпдейтнал и carrier, защото се оправи "call forwarding".

По някаква абсолютна случайност, при мен се появява проблем, който е известен от 3 месеца, невъзможност да получа СМС известяване за транзакция, но САМО в случаи на абонати, прехвърлени на друг оператор, но със запазени номера. Моя случай. Още повече, в петък ми позволиха да погледна извлечението от системата, където действително пишеше "изпратено".

Съответно събота и неделя единствения метод по който тествах беше с кредитни карти, оттам и заблудата че проблема е при мен.

"Проблема" все още го има, но е специфичен в случая и НЕ Е в телефона, нито картата. Оказа се че много добре им е известен. Банката е ПИБ. Ако има колеги с подобен случай като мен, да очакват "включване" :biggrin:

Понаспамих малко темата, но исках да поясня, да не реши някой че 4.3.1 е проблемен.

Ако някой от модераторите сметне за необходимо, нека зачисти след мен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дано са оправени бъговете с батерията.

Добре де..... къде видяхте бъгове с батерията.

Проблема е коментиран многократно в тази тема.

Писа се за проблемите с батерията, ама като четеш хАмериканските форуми - това е за тези, който ползват Ping - за да се оправи:

Settings.app -> General -> Restrictions -> Ping OFF

:naughty3:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Супер работи, няма го това забавяне от 4.3 и батерията се държи отлично. :)

Много съм доволен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пак през pdf или някой имидж рийдър ;) Хартийката вероятно крие визуализацията на кода при стартиране.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@Alxx ... не виждам какво му е не реалното ... според мен всичко си е достоверно...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пак през pdf или някой имидж рийдър ;) Хартийката вероятно крие визуализацията на кода при стартиране.

Грешка си. Хартийката е сложена за да скрие серийния номер. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес се рових в нета и открих нещо относно jeilbreak ios 4.3.1 и реших да споделя. Не зная колко върши работа отнася се за : Sn0wbreeze 2.4 Beta 1 моля разгледаите го и споделете дали ще свърши някаква работа, защото и аз се надявам скоро време да излезе нещо ето и линк

Свали

Искам да попитам дали ще има нови инструменти за отключване и jeilbreak за ios 4.3.1 като например greenpoison.

Редактирано от zdravko hristov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

I0nic has given his untether for the iOS 4.3.1 jailbreak to the iPhone Dev-Team for testing and integration into their jailbreak utilities.

The iphone-dev-team is already beta-testing the untether. So it is up to them to give you your tool of choice.

Please don't bother the dev-team now. The deal is: if the beta test is successfull, they are free to do whatever they want with it.

I0nic е направил untether jail за 4.3.1 и го дал на iPhone Dev-Team за повече бета тестове, ако те решат че всичко е ок ще го пуснат за широката публика.

Шест мнения по-нагоре е показан съответният jailbreak.

Източник: iclarified

Редактирано от ML16
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Интересно е как отново никой не споменава и дума за unlock. Абе това беше.... край завинаги с отключването на iPhone :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте , за първи път пиша , искам да кажа че форума е много добър и информацията е актуална и вярна. Това което токущо видях е и споделям за общото благо :rolleyes: :rolleyes: http://veryrite.com/2011/03/30/iphone-dev-team-esser-untethered-ios-4-3-1-jailbreak/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чудно ми е как са успели да джейлнат iTouch 2G с 4.3.1 :D

Whited00r - iOS 3 Based...

То от такива сайтове хаир няма... ;)

Редактирано от uomoto
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Май в новата OS има добавена опция в мейла, за сваляне на атачмънтите - вече няма нужда от Attachment Saver от Сидия:

Аз съм на 4.1 и когато ми пратят pdf,doc,exel, и други документи имам възможност да ги отварям с quick office и iBooks/само pdf/, съответно ми се запазват в програмата.

Не съм слага нищо от cydia.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тая опция си я има отдавна, но работи само при наличие на външни програми за отваряне на даден вид файлове. Ако даден файл не е поддържан от тези програми - опцията липсва. Затова има iFile обаче, който отваря всичко :naughty3:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Я виж дали го няма и на още едно място, защото при мен се сваля на двете.

var/mobile/Media/Downloads

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте искам да попитам описното по горе представлява един вид достъп до фаиловата система без cидия бихте ли разияснили по подробно един вид си го представям за качване на приложения така ли е или не. Трябва ли да имам джеил.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес късно или утре по наше време ще видим кернел хака от DevTeam...

Препоръчвам да не се бърза!

http://twitpic.com/4gg8n1

Притежатели нa iPad 2 да стоят на iOS4.3..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нео, това навъртя доста часове от както излезе. Бил забравил паролата :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това е някъв бъзик всички файлове вътре са с напълно еднаква големина :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е. Излезе от самия @i0n1c. Въпроса е, че се погаври с хората. Беше критикуван и от негови "колеги" . Обяснението му беше, че дори да си спомнял паролата, 99% от последователите му, няма да се справят с джейла. Вече е потвърдено, че ще има такъв.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...