Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iOS 4.3.1 - Новости, бъгове, проблеми


ninorion

Recommended Posts

Хотспотът е официален, но е само за iPhone 4. (Уж..)

След малко може и аз да го пробвам, ама с виваком-а нямаше ли някакви проблеми?

С картата на оператора. Не пиши наизуст - да не би Ицо Найденов(3GS, ФО) да е ходил на баячка да му го активира на официалния фърмуер(без да е джейлван)???....

Ама не трябва ли да се направи нещо преди да се появи изобщо като опция, защото до колкото знам е само за iPhone 4?.....

Така...., за да няма спорове.... Опцията я има и за iPhone 3GS-Официално, и си работи на "пушка".

img_0005_3b350_26960137.pngimg_0006_e3b8f_26960138.png

004_f03a3_26960129.png005_bf6ae_26960131.png

Това да ти прилича на iPhone4 ?????????

Всеки друг, противоречащ на горенаписаното, да търси грешката в своя телевизор......

Aveliky го е написал....

За тези които са на Vivacom и искат да имат Personal Hotspot:

Settings/General/Network/Cellular Data Network/ скролвате най долу и под Internet Tethering въвеждате:

APN: internet.vivacom.bg

Username: vivacom

Password: vivacom

След това се връщате в Settings и Airplane Mode OFF/ON, изчаквате мрежата да приеме настройките и се радвате на новото меню Personal Hotspot.

Това се отнася за абонати за ВиваКом, за другите...... ами да се спасяват поеденично...нали сте официални представители на Apple......

p.s Аз за сега като по-малоумен..... си оставам на iOS 4.2.1 (за 3GS-ката)..... поне докато не набарам на жената 4-ката. :tease3:

4.3.1...... лагове.... бъгове.... все едно съм "изпраскал" iOS4.2.1 на 3G-то на щерката...каруца на баир.. а мерси... ама друг път...:tooth:

3GS-ката нема "душичка" (RAM,Процесор) за iOS 4.3.x. Приказката беше до тук......

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ясно значи. Подвел съм се от сайта на епъл, преди малко и аз успях да си активирам Personal Hotspot.

A, относно рам паметта, аз лично не виждам недостиг, винаги си имам по 120-130 МБ свободна. :)

Нито бави, нито нищо, вие какво ги правите тея телефони - незнам. :D

Редактирано от SpiceBoy
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има Ultrasn0w Fixer за iOS4.3.1!

Влизате в Cydia и добавяте репото: cydia.pushfix.info/ и инсталвате Ultrasn0w Fixer for 4.3.1> Ultrasn0w само ще се изтегли!

Тествано на iPhone 3Gs & 4.

Ето и .deb файла.

mrctue.png

Имам един може би тъп въпрос. Тоя фикс като го сложа ще отключи ли 4-ката на 4.3.1. с BB- 04.10.01 имам в предвид, че от написаното от MuscleNerd този фикс е само за BB-то на 4.3.1?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Доказателство, че след джейлбрейк с redsn0w, има проблем с Mute Switch-a:

77b3ff19dee3b00a.PNG

Редактирано от SpiceBoy
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Странно нещо забелязвам-Appstore ми дава 7 ъпдейта.Направих ги.Влизам и проверявам за ъпдейти-няма.След рестартиране или респринг или просто малък период от време,7-те ъпдейта пак светват?!Влизам в Апстора и ми показва,че всички апликации са ъпдейтнати,но в момента,в който изляза от приложението и мине малко време пак се появява дразнещата цифра?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

.....Нито бави, нито нищо, вие какво ги правите тея телефони - незнам. :D

Палиме си комповете с него.... :blink:

......да е ходил на баячка да му го активира на официалния фърмуер(без да е джейлван)???

Какво не разбра от горенаписаното.

Говоря за "чист" фърмуер, без никакъв джейл.

Хайде сега да не се убеждаваме че iOS 4.3.1 работи толкова добре на 3GS-ка, колкото iOS 4.2.1

Има си лагове и е с пъти по-бавен.

Още от бетите споменавам това.

Върни темата назад и ще видиш, че съм представил всяка подробност за iOS 4.3 още от бета1.

Дори и 2G-то с FW 3.1.3 отваря сетингс менюто, по-бързо от 3GS-ката с iOS 4.3.1.

За прелистването на иконите да не говорим. Мазно, мудно.....едвам го издържах.

Отново съм на iOS 4.2.1

Разликата е осезаема, това си е моят телефон :cool:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ице, да ти кажа арабията: сечкото е малко и ще го преживея, бавното отваряне на сетингс се дължи на много повече булиън код редове във файла Settings.plist, не че е по - тежко. Телефонът си бачка добре и вече липсват забиванията от 4.1(имай предвид че вече съм го набълбукал със всичките модификации които ползвам по принцип). Освен това, овации за разхода на батерия - преди 24 часа го свалих от зарядното и снощи съм се смазал от писане на преправки с айфал, играх игри, ъпвах от инсталъс и в момента има 28% батерия(след респринг). За капак: описаните от Масъл Нърд бъгове при мен липсват. Евала...

Стана както с 2G-то навремето - тежка OS, обаче не харчи. Рекордното ми изкарване с едно зареждане на двойката беше на 3.1.2(почти три годишен телефон!).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За разхода на батерията, спор няма.

Но и при iOS 4.2.1 при мен се държеше добре (Сам знаеш това).

Мен лично ме дразни това "лагване" и мисля че ще пропусна IOS 4.3.1 :Wink:

Не коментирам IOS 4.3.1 като цяло.

Да по-добра е от предходната, но не и за 3GS-ката.

Ясно е че от тук на татък, всяка iOS ще е все по-тежка и мудна за нашите "антики".

.....бавното отваряне на сетингс се дължи на много повече булиън код редове във файла Settings.plist, не че е по - тежко.

Обясни ми, защо при 4-ката на "киселицата" (жената), този ефект не се наблюдава.

Наредил съм ги и четирите телефона на бюрото и имам база за сравнение.

Простото обяснение: По-бърз процесор, който обработва по-бързо булиън кодовете и повече RAM.

Ясно е че 3GS-ката отива в ъгъла.......

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това е просто политиката на Apple, мислите ли, че немогат да направят 3GS-a да хвърчи отвсякъде, могат и още как, просто не искат, за да могат да си продават 4-ките. След време и за iPhone 4 ще се водят такива разговори. :)

Редактирано от SpiceBoy
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

3гс-ката, ще живее докато , не изкарат следващ модел телефон - няма начин да имат само един телефон за подръжка, това значи да си загубят минимум 60 % от клиентите за догодишния iphone 5 :tooth: , така че хич не му се кусорете , до 5.1 поне ще има подръжка за 3гс-ката !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Обърнахме го на спорове :Wink:

Ясно е че ще има подръжка за 3GS-ката, но каква?

Ако е като на 3G-то с iOS 4.x а не....мерси, да спирам мултитаскинга, улолпепъра и тн. и пак да се влачи като "куц кон"...... :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Политиката на епъл никак не е лоша. Коя фирма дава три(почти) годишна софтуерна поддръжка? Никоя. Аз съм предоволен, като цяло. Освен епъл, толкова дълга поддръжка съм виждал и получавал само от HP, като се вземе обаче предвид, че моделът за който говоря HP iPaq(серия 6ХХХ) е произвеждан над 4 години в различни вариации на процесор и рам, но общо взето същият апарат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако е като на 3G-то с iOS 4.x а не....мерси, да спирам мултитаскинга, улолпепъра и тн. и пак да се влачи като "куц кон"...... :tooth:

Не вярвам Apple да се изложат за 2-ри път както с 3G. :tooth:

Редактирано от SpiceBoy
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То.... те вече започнаха :naughty3:

.....Всичко работи, но прави впечатление че вече му е тежичка. Ицо Найденов може и да се окаже прав, че това ще е "лебедовата песен" на 3гс-а. Мултитаскинг бара се отваря доста лагаво, както и лекичко сече при отварянето на нещо по-тежко, като сетингс(ако вече има други отворени неща).......Wi-Fi някак си бавно зацепва, но си работи стабилно.....Проблемът с рам паметта се решава лесно - ползвате дайнамик пейджър(активирате виртуална рам) и нещата стават.....

Започна се с "магийте", изключвания на приложение, корегиране на pager.plist.tiff и прочие....какво ли ще е при следващите ъпдейти :censored2:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз не съм спирал нищо - даже напротив, пуснах още две неща допълнително и чакам да измъдря третото как да стане.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Айде да спрем с тоя спор, 3GS-a все още се държи, рано е за тея разговори. :)

Редактирано от SpiceBoy
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Забелязах нещо странно, може и да сте го казали някъде ама ми е обагняло. Онзи ден минах от 4.1 на 4.3.1 и видях че Genius плейлистите в iPod-a са подредени по азбучен ред заедно с всички други, а не както беше до сега да са изведени най-отпред/отгоре/.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

806ee2456c693fb0.png

20b8b68fff172118.jpg

iOS 4.3.2 излиза до две седмици за да запуши дупката на i0n1c за untethered jailbreak.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бих върнал, но мисля, че нямам запазени SHSH.

Да се надяваме, че с 4.3.2, ще се оправят проблемите. :D

Иначе, за натежаване на ОС, да, ама чак едвам дишал, не съм съгласен.

Редактирано от SpiceBoy
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами върни на iOS 4.2.1 с къстъм (аз така направих, заради неразбирателство на чадърчето и windows7) :cool:

Абе още диша, ама до кога..... да видим задаващия се iOS 4.3.2 :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...