Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iOS 4.3.1 - Новости, бъгове, проблеми


ninorion

Recommended Posts

Да на 4.3.1 с 3GS съм. Видимо се бави повече - пробвай примерно да отвориш камерата - двойно по-бавно е поне от 4.2.1

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Открих начин за тези,които ползвате 3GS-a си с Homescreen Wallpaper,как да го направите по-бърз.

Навигирате с iFile до System/Library/CoreServices/SpringBoard.app скролвате най-долу,намирате файла WallaperIconShadow~iphone.png и го преименувате или го изтривате.По-този начин махате сенките зад иконите и скрола м/у страниците е по-бърз,както и папките се отварят по-бързо,НО ако ползвате тела си с оригиналния wallpaper с балончетата то надписите няма да се виждат,затова ще трябва да ползвате по-тъмни wallpaper-и :)

Редактирано от N1k0lA
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да попитам как мислите, дали има шанс Това наистина да отключва iPhone 4 ? Аз съм с ФО, но един приятел се чуди, та да не отварям нова тема реших да изцапам тук :blush:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Инструкции за употреба:

1) Изключете вашият Iphone 4

2) Вкарайте GEVEY държача, чипа и вашата SIM карта в телефон

3) Включете го и изчакайте да се появи екрана с инструкциите (плъзнете бутона за отключване на дисплея)

4) Натиснете бутон за избиране на телефонен номер с клавиатура

5) Изчакайте 15 секунди

6) След като изтекат 15 секунди, наберете 112, затворете обажданете веднага след като се появи тапета на екрана,трябва да го направите за време под 2 секунди

7) Отворете меню Настройки и стартирайте за момент Самолетен режим и пак го изключете (пуснете и спрете режима колкото се може по-бързо)

8) Натиснете "ok" когато ви се появи съобщение "SIM Failure"

9) Изчакайте малко, да се появи следващото съобщение "No SIM card installed" и натиснете пак "ок"

10) Пуснете и спрете "Airplane Mode" още веднъж, колкото се може по бързо.

11) Вашият мобилен телефон iPhone 4 след това ще намери gsm сигнал

12) Ако не сте успяли да изпълните посочените стъпки правилно, ще се появи съобщение за грешка. Приемете с ок и рестартирайте телефона,без значени дали hard или soft рестарт, започнете стъпките от начало.

Ако точка 6, не те притеснява (или поне малко, запали "лампата"), няма проблем. Поне докато........ :yikes:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Притеснява ме факта, че имат три продукта и на трите "Копи-Пейст" инструкции... Мисля,че има нещо нередно тук и затова ще изчакам докато някой не изпищи че се е прецакал, или дано пък да се похвали :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гледах на клип в Youtube инструкциите.

Продължавай да гледаш в Тубата..... то тук във форума си пишеме...така, по-инерция...щото нема какво да правиме. :Wink:

Гога, това не е точно като предишните турбини. Предишните подлъгваха телефона, сегашната менти мрежата че звъниш на 112. Би трябвало да бачка добре, но проблемът е че ако операторите решат да резнат достъпа - няма да работи. Освен това е нарушение на закона, също колкото и предишната. Тук още нямаме разпоредби срещу промяна на стойностите идващи от телефона както в Англия примерно, но има срещу еб@вките с аварийния телефон 112.

Това дето го казваш много не ми се вярва, защото по принцип обажданията до 112 са безплатни. Но ако е така - още по-зле. Операторите ще извият до два дни, след което ще почнат да режат номерата с такива обаждания.

А и каквито да са турбините, те са за определен Б.Б. и при следващото "случайно ъпдейтване" си ЧАО с още 150лв.

Ако не "извият" операторите.... то iOS 4.3.2 се задава....ще извие някой друг... :tease3:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Крисо, бачкат. Както решиш.

П.П. 4.3.1 е НАЙ-БЪГАВАТА, БАВНА И ЛАГАВА OS, КОЯТО СЪМ ИМАЛ НА МОЙ ТЕЛЕФОН! Б@хти дървото...2G-то с 3.1.2 работи 2х по - добре. ПОЗОР! :censored2: съм ти и екстрите и хотспота(прекръстен тетъринг), и мърдането с пръсти! HDR ли? К'ва е п'а тая глупост...

Пет дни съм с 4.3.1 и не мога да се побера в кожата си - няма такова дърво. М/у другото, на Гоце четворката също влачи(в сравнение с преди, на 4.1).

Осрали са тотално мемори и пауър менаджмента - затова батерията кара повече, затова обаче телефонът влачи. Tотална излагация!

П.П.2:

Лична класация за читави iOS, по модели:

1.1.4 - 2G(бъг: замръзва образът на търсещия на екрана и иска рес, понякога се повреждат таблиците на wi-fi и bluetooth).

2.2.1 - 2G и 3G(бъг: изчезващ без видима причина wi-fi от менютю).

3.1.2 - най-добрата iOS досега, за 2G, 3G и 3GS(единствен бъг - замръзва слайдерът при входящо позвъняване, джейлът(вероятно) понякога причинява трайна загуба на wi-fi при 3G/3GS).

Тотални недоразумения:

1-во място: 3.0(навсякъде тръбят че именно 3.0 е причинила скапването на wi-fi при милиони бройки 3G/S)

2-ро: 4.3.1(утрепва производителността и при петте продукта които я ползват)

3-то: 1.1.3(утрепан wi-fi на 2G)

Най - безсмислена iOS: 3.1.3(единствена причина да я има - да прее... блекрейн), 4.0.2(по същата причина, но за star 2.0)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с 4.3.1 от няколко дена. не съм забелязал нито един от проблемите Ви, явно не съм се вгледал, но като че ли съм много по-доволен, защото батерията ми държи много повече, да не кажа 30-40 % (тук трябва да вметна че преди използвах WinterBoard и SBSetings - повече никога няма да ги сложа )! Много ми е удобен 4.3.1 заради HotSpot-а вече имам интернет и на лаптопа и то напълно безплатно :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Alxx®, 100% съм съгласен с това, което казваш!

iOS 4.3.1 е уникално дърво, това може да го сложи само някой мазохист.

Никога, ама НИКОГА повече няма да го сложа на телефона ми! Докато не изкарат нещо читаво - оставам с 4.1!

Редактирано от SpiceBoy
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз определено не съм съгласен с това за 4.3.1!

Шамане обърни внимание, че само ния с 3GS-ките сме от "недоволните".

На жена ми 4-ката, направо си "лети" с iOS 4.3.1 :naughty3:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И четворките и те затлачват (по-бавни са с 4.3.1).

Просто при 3GS-а се усеща повече.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Затлачват ви каните. Пълни глупости.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

iPhone 4 с 4.3.1, бб 2.10.04 и без MobileSubstrate върви добре и може би малко "по-бързо", но не го твърдя. Никакви проблеми освен "проблема", че ми липсват линийките на обхвата.

Батерията си я харчи за добро утро и в сравнение с 4.1 / 4.2.1 + MobileSubstrate няма разлика.

ЕДИТ. Преи няколко месеца с MyWi(купено) опитвах да вържа едно BlackBerry за WiFi и не се получи при доста опити и промени. Сега с hotspot на 4.3.1 никакъв проблем.

Редактирано от iPhoneman
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мога само хубави неща да кажа за 4.3.1 за мен най-добрия iOS която съм слагал на 4ката ! Смело мога да заявя, че батерията ми кара с до 30-40% повече :yahoo:

Редактирано от B_A_D
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чак пък най-добър не е. Батерията ми отива на 30%, а още пладне ;) и не е нормално. Освен, че поддържа официално iMovie, което аз не го използвам не виждам нищо заинтригуващо в 4.3.1. Поне за момента.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Затлачват ви каните. Пълни глупости.

Изчакай Гоце да напише. Знаеш, човекът не е "разбирач", а просто го ползва и в момента телефонът му няма субстрат, борд и пр., но е видимо по - бавен.

Нека той да ти каже.

П.П. Ще ми се, Thunder да каже неговите наблюдения.

Редактирано от Alxx®
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм без субстрат брат и телефона ми лети. Признавам, че след инсталирането на въпросния, нещата забозват.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ми...еб@ ли го тогава...мислех че при мен е от субстрата/ънлока, но на Гоце четворката ме разубеди в това - в нея НЯМА НИЩО и пак е така. Може би самият джейлбрейк прееб@в@ нещата, не знам :thinking:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам джейл с ананаса, но цъкнато само Cydia, защото боот логото като го цъкна нещо не му понася на телефона и не свършва никога. Като цяло телефона лети. Без МСубстрате.

Не е реставриран, а актуализиран от 4.1(нов рестор и джейлнат, че iTunes бе джейл не го искаше и PIN'а на Сим картата не можеше да се въведе), защото беше единствения начин с оригинален .ipsw да запали "нормално" на 4.3.1.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

..... Може би самият джейлбрейк прееб@в@ нещата, не знам :thinking:

Саше, на жената 4-ката също не е "пердашена". И мога да ти кажа че е перфектна с iOS 4.3.1

От месец говоря че нас (iPhone 3GS) ни вкарват на "втори коловоз".

Ясно е че от тук на татък, новите фърмуери ще са оптимизирани "единствено" за iPhone 4

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...