Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iOS 4.3.1 - Новости, бъгове, проблеми


ninorion

Recommended Posts

При мен дори от както я имам 4ката(4.2.1), батерията не е била нищо особено дали с джейл, дали без. Максимум да издържи 2 дена като "най-тежкото" нещо което правя е да ровя в нета през 3г(без клипове и теглене на файлове). <_<

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само дето тук не говорим за батерии а и какво по-тежко от това да ровиш в нета?! :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ауто брайтнеса не е работил толкова добре до сега!

100% Вярно! Освен това проксимити сензорът понякога се еб@в@ше на 4.1, сега не.

Хммм, да си посипя главата с пепел :blush: : при мен май се получи "Мамо, кой ми ср@ в гащите?"...

Забравих, че се опитвам да се надскоча - пуснах веднага жестовете, още веднага след рестора. Сега махнах multitasking gestures(ама си оставих такава възможност при нужда от гъзария) и телефонът "живна". Пак има "малък сечко" когато отваря сетингс, но общо взето е доста по - добре. Язък, че не съм с ФО, за да махна и субстрата - така няма да мога да направя реално сравнение с повечето от вас.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм много доволен, не забелязвам забавяне, батерията държи зверски немога да повярвам.заредих го в неделя сега е на 40 % като непрекъснато ровичкам в него.даже и играя покер на зунга. възможно е да е по бавен но аз не забелязвам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе Гоце как в неделя си го заредил, тоя твой телефон по една седмица ли му държи батерията?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен винаги SBSettings при рестартиран/респрингнат телефон ми е показвало свободни около 115-120 MB Available Memory. Откакто сложих 4.3.1, максимума свободно вече е не повече от 85 MB. А батерията като че ли има леко подобрение :blink:

П.П. Ако успея да си подкарам и безжичната персонална гореща точка ще е екстра :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

...Откакто сложих 4.3.1, максимума свободно вече е не повече от 85 MB...

А ако вземеш да махнеш и тая "шитня"-SBSettings, ще вземе и да ти дигне RAM-та и още повече.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така е, но трудно ще се разделя с него - нямам реална алтернатива.. Предпочитам улеснението да го имам, пред това да имам малко повече свободна памет :unsure:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако сетингс ти стои постоянно отворено в таск лентата, хем ще е бързо, хем удобно и със сигурност ще яде по - малко място и батерия. Каква алтернатива ти трябва още?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...