Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Cydia Error: Database


Lamer

Въпрос

3GS/16gb/3.0.1/ultrasn0w

Здравейте, пиша ви защото досега ненамерих тема по въпроса ми. След като пусна Cydia веднага ми излиза съобщение:

Error: Database

Encountered a section with no Package: header

Ако избере Okay отгоре ми излиза Downloading Release, a по-късно и друго съобщение със следната грешка:

Error: Refreshing Data

Failed to fetch

(всички линкове)

Bad URL

И наистина нищо не ми се зарежда в Manage -> Sources

Eто какво имам:

1061317w.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

4 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Не си търсил качествено – ВИЖ ТУК . Не е съвсъм същото, а сходно, но може да ти свърши работа, изчети цялата тема.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Не си търсил качествено – ВИЖ ТУК . Не е съвсъм същото, а сходно, но може да ти свърши работа, изчети цялата тема.

[strikethrough:1av9eq9v]Изчетох я, мерси, изтрих всички файлове, за които пише, но уви - все още не бачка Cydia. Може ли да се преинсталира Cydia? Изтрих файловете, за които ми излиза Bad URL, но пак имам същото съобщение.[/strikethrough:1av9eq9v]

PS: Ако искате изтрийте тази тема, ако е тъпа, но да кажа как се справих с този проблем, ако на някой му се наложи да го реши:

[strikethrough:1av9eq9v]С iPHONE Browser се рових във всяка папка, една по една, (да, доста са) и изтрих всички BAD URL, които ми пишеше. Сега всичко върви перфектно! Благодаря за напъствията![/strikethrough:1av9eq9v]

Ето още по-добро решение: Отваряте /PRIVATE/ETC/APT/SOURCES.LIST.D/CYDIA.LIST и променяте линковете в CYDIA.LIST с Notepad

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Мисля, че в същата тема беше – има съвет и за деинстал на Cydia, ръчно почистване, и нов инстал през редсноу, или с каквото си джейлнал...Там май бях дала и .deb на Cydia.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Мисля, че в същата тема беше – има съвет и за деинстал на Cydia, ръчно почистване, и нов инстал през редсноу, или с каквото си джейлнал...Там май бях дала и .deb на Cydia.

Не намерих как се деинсталира, но по-горе описах как се справих. Сега мисля да пробвам да изтрия ispazio.net.list и да добавя това, което си сложил като линк. Какво ще се получи - ще пиша там, тъй като никой не го е написал :lol:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...