Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Apple TV2 HDMI Port


veravera

Recommended Posts

Здравейте,

Поръчал съм си Apple TV2 и бих желал да знам какъв HDMI кабел ми трябва да купя за връзка със Sony TV. Дали е HDMI 1.3 a,b,c или 1.4.

Благодаря

Редактирано от veravera
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всички стават.HDMI 1.4 ти трябва ако гледаш 3D.Съветът ми е да си вземеш с максимална дължина 1,5метра и да не е китайски т.е. нещо от порядъка на 20-30лв например този: Моят сайт

Моят е HDMI 1.4,защото ако някога си взимам 3D няма да се налага да купувам нов,а и почти няма разлика в цената.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вера, не цитирай последното мнение!!!

Благодаря, но на мен ще ми трябва около 5m кабел, защото телевизорат ми е на стената и няма как да сложа Apple TV2-то по-близо. Добре, че не е HDMI mini.

Поздрави

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)

Здравейте,

Имам още един въпрос.

Може ли да се ползва Apple TV2-то и с телевизор, който няма HDMI или DVI вход (не е HD), a има само VGA вход? Ясно, че аудиото ще мине през оптичния кабел.

Аз имам от лаптопа един мини дисплей порт към VGA адаптер - нещо подобно и за Apple TV2-то дали има.?

Благодаря и поздрави

Редактирано от veravera
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 9 месеца по-късно...

Трябва ти нещо подобно на това:

hdmi_vga_adapter_gaming.jpg

как мога да открия подобен кабел, бих се зарадвал на примерен линк? Благодаря:)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не цитирай!

:smile: Първо там чукнах, но като този от снимката не открих,

HDMI to DVI

има изключително много кабели, но такъв с тази кутийка между тях(която според мен ще се явява конвертор на сигнала от цифров към аналогов), не открих. Затова и помолих евентуално за линк, но ако няма линк няма проблем направо сменяме телевизора :ph34r:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По добре да смениш телевизора :smile: Сигурен съм, че AppleTV няма да е единственото устройство, което ще искаш да свържеш с него. Има разни кутийки (MediaHub), които могат да ти свършат работа, но цените им не са приятни.

Аз работя с тези хора: TeleAdapt, но ги използвам единствено в сферата на хотелската телевизия, където дори телевизорите нямат нищо общо с битовите :smile: Решенията им са скъпи и са предвидени за хотели с 5*

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...