Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Проблем с WinterBoard


Una7uRaL123

Recommended Posts

Изтеглих си няколко теми който са направени от потребители, след това, с помоща на ifunbox ги качих в /Library/Themes/ името на темата.theme/ вътре са други папки за самата тема. Влизам в Winterboard маркирам темата натискам HOME бутона и телефона зарежда но темата ми си стой оригиналната без да се промени какво е нужно да направя някои да ми помогне.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много често след, като разархивираш и като отвориш папката тя съдържа папка със същото име и чак тогава другите файлове. Да не би при теб това да е проблема? Погледни и сподели

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз за това съм писал че в името на темата.theme/ след това са файловете на самата тема. Не знам какъв може да е проблема просто си нямам на идея.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Качих темата най-отгоре маркирах я натиснах HOME бутона на десктопа излиза че зарежда телефона, екрана става черен и като го отключа си е пак Default темата с планетата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Направих го от BossPrefss но не мисля че е проблем че е от там , но пак нищо не става давай други идеи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само на определена тема ли ти прави така или не иска да ти пусне никоя?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

При мен проблемът е друг. Темите си тръгват, но ако искам да сменя само иконите не става. Правя си папка да кажем enz0.theme , в която слагам папка Icons и всичко това отва в /Libarty/Themes. Активирам от WinterBoard -> черен екран, зарежда си и нищо! :biggrin: Интересното, е че подмених иконите на една тема с тези, които искам активирам я и става :confused: Но не искам цяла тема, а само икони. Къде бъркам :question: Iphone 3g 8gb FW 3.0.1 благодаря !

Оправих се след дълги мъчения и всичко заради една главна буква ! :mrgreen: :mrgreen:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Имам същия проблем като Una7uRaL123 , само че като изляза от winterboard дори не ми зарежда нищо ами си остава нормалния стар телефон. Направих всички неща, коисто сте описали в темата, но отново не става.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След много преинсталиране, нареждане, fix-ване темата тръгна, но все пак благодаря специално на Tonywoolf и на john_digweed

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Освен преинсталирването, я кажи какво е това fix-ване, че да знаят и други попаднали в тази ситуация, и да не се пита едно и също нещо по 100 пъти.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От SBSettings пробвай с Fix User Dir Permissions

Намира се от SbSettings->More->Extras & Options -> Fix User Dir Permissions (най-отгоре). За да има ефект трябва рестарт на телефона

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чудих се много къде да споделя проблема си и реших тук.

Значи ето какво направих.Първо-реших да сменя на bgiphonetheme темата си ,след което реших пак да си върна предишната тема(glasklart).

Но някои иконки които предварително нямаха специфична за темата GLASKLART се смениха и останаха такива като на BGiPhoneBlack Theme.

Смених по-късно на iElegance , но иконките които виждам ,че ги има в ICONS си остават същите ,като на BGiPhoneBlack Theme.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам, че махаш отметката на предишната тема! Ако да, след като сложиш отметка на другата я

хвани и премести най-отгоре.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Но някои иконки които предварително нямаха специфична за темата GLASKLART се смениха и останаха такива като на BGiPhoneBlack Theme.

Как така са се сменили и в същото време са останали? :Wink:

След n-броя прочитания мисля, че това ще ти помогне.

Избери си темата която искаш в WinterBoard и гледай да е най-горе, отиди във /var/mobile/Library/Caches, изтрий папките SpringBoardIconCache и SpringBoardIconCache-small и след това направи Respring.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Но някои иконки които предварително нямаха специфична за темата GLASKLART се смениха и останаха такива като на BGiPhoneBlack Theme.

Оф ,от бързане не съм обяснил добре.Имам предвид ,че иконките от едната тема си останаха същите и която друга тема да сложа ...те си стоят.

Извинявам се ,че ви занимавах ,защото сега разбрах проблема.Имената на иконките не са съответсвали на апликациите и то на цели 2 теми :Wink: Така че ,който има тоя проблем да прегледа под какво име са им иконките и да сверат :) Благодаря все пак и се извинявам отново :geek:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Когато си слагах BGiPhoneBlack с много ресване и мъчене стана, но сега примерно искам да си сложа друга тема и имам проблем - Избирам темата в winterboard, натискам home бутона и като изляза нищо не зарежда, всичко си е както преди. Както и да го ре/де инсталирам нестава. С Custom 3.1.2 2G by Aveliky(custom boot logo)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Драгни маркираната тема най - отгоре. Ако не стане - преинсталирай Mobile substrate, после winterboard и опитай пак.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Драгнах я най-отгоре, преинсталирах winterboard и mobilesubstrate, но няма резултат! Вече си мисля, че ще трябва аз да си правя нов рестор, а да не съм с някой custom.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И още нещо – и ти, и такива като теб се научете един път завинаги преди да публикувате изключителните бисери на умствената си дейност, след като сте ползвали търсачката, и по чудо сте попаднали в правилния раздел и на точната тема, да я изчетете цялата от първата до последната буква, и само ако не откриете решение на глобалния световен проблем,който терзае измъчената ви душа, едва тогава да ни поднесете безценните си умозаключения и терзания..

ПС.И още – хайде ако обичате, персоналната помощ по вече изяснен проблем, вкл. указанията, и отчетите, които си давате – всичко на ЛС!

В противен случай пускам метлата!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...