Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

2 Софтуеърни проблема


Heckatorn

Въпрос

Привет. Кахърите ми са следните:

1. Случва се телефона да ме изхвърля от приложения (най-вече игри). Няма определен момент в който го прави, мое лично мнение е, че не достига рам. Ако играта е била отворена с бекграундър - затваря се и от него.

2. От скоро свързването ми с wi-fi мрежи е проблемно. Вградения тракер в телефона изобщо не намира мрежи, ползвам WifiTrak. Когато отвора апликацията телефона се свързва автоматично с мрежа, ако тя е запаметена. Ако се опитам ръчно да се свържа към мрежа (било към същата, към която се е свързал автоматично) - Connection failed. Опитах с преинсталиране на ънинстал на програмата - вградения тракер пак не бачкаше. Чукнах реинстал на wifitrak, проблема е константа.

Не отричам, че телефона доста е поработил, имам го от година и половина близо и нямам ден пропуск. Често ми се налага да го зареждам по 2 пъти на ден. С цел да боря скуката по време на лекции съм понаблъскал и приличен брой игри, общо заета памет е от 14 - малко над 10 гб. Предполагам е от значение.

Устройството и фирмуера са както посочените в профила

Поздрави

Редактирано от Heckatorn
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

5 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Направи рестор на чисто и виж как ще се държи

Така както го описваш мирише на софтуерен проблем определено

Sent from my iPhone

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ммм, за недостигащата рам - сети се с какво си го наблъскал от сидиа и махни ненужните неща - вместо бекграундър, що не минеш на 4.х.х?

За уай-фай връзката: ами, 3.1.2 и джейлът и, бяха основната причина да се скапват чиповете навремето. Наистина обмисли варианта да минеш на по - нова ОС.

http://bgiphone.com/topic/8361-jailbreak-%d1%87%d1%80%d0%b5%d0%b7-redsn0w-%d0%be%d1%82-40-%d0%b4%d0%be-431/page__view__getnewpost__fromsearch__1

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Като дам на Рестор ми излиза следния ерор: iTunes could not contact the iPhone software update server because you are not connected to the internet. Make sure your internet connection is active and try again.

Пробвах с последната версия на iTunes

Трих наскоро програмки, които на пръв поглед ми се бяха сторили полезни, но в последствие не им намирах приложение.

Обмислях и аз до време по-нова версия, ма от страх да не "дооправа" апарата не ми достигна кураж. Най-много да трябва да се разхода до сервиза тия дни. Ще взема направя един опит

Редактирано от Heckatorn
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Както решиш. Кеф ти сервиза, кеф ти сам.

П.П. Аз съм с ФЗ и съм го сготвил с нелош кастъм - ако искаш си го свали от темата или ела да ти го кача.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Така,

чукнах ъпдейт и в момента съм с OS 4.3.1. Борих се 4 часа като свиня с тиква, на финала обаче зех победата. Интефейса е много приятен и върви много меко. За момента всичко е тип-топ - много бързо зарежда апликациите, нямам Никакви проблеми при кънекшън-а с уай-фи мрежи. Още не съм имал възможност да заиграя игра по-продължително, но тези дни ще го изпробвам обезателно.

Мерси много и на 2-мата отзовали се, живи и здрави

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...