Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Някой има ли впечатления от Blizoo?


mariankalfov

Recommended Posts

За съжаление за интернета не мога да съм ти полезен.

Навремето от втория ден на пускането на HD телевизията я ползвам, но другите им услуги не ползвам и няма как да изкажа адекватно мнение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От доста години използвам интернета, още от както бяха Евроком и смея да кажа, че сериозни проблеми е имало само няколко пъти. Аз съм на 50 мегабита, а дъщерята дори е на 25 и няма оплаквания. Мислех да ги сменям сега, след като ги глътна Мтел, но честно казано не ми се занимаваше с нови техници, чакане, монтажи и прочие, подписах за още една година, тъкмо да има време да преценя ще пропаднат ли като мегалан след поглъщането или ще задържат нивото. Нямат кой знае какви предложения, може би това което си избрал е най-доброто, аз ползвам стандартната телевизия, защото почти не гледам и затова плащам само интернет. Нямам опит с онлайн филми за съжаление, но мъжа ми играе доста и няма оплаквания, дъщерята също е нонстоп на лаптопа.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз ги ползвам от много години и нета и ТВ и съм много доволен. Аз съм на 100 мегабита точно и всички ТВ + НВО и т.н., за период да кажем от 6-7 години ми е спирал нета 2 или 3 пъти. Живея в центъра, обаче и може би е от значение. Външният нет през торентите минава 11-12 МБ/сек

Като цяло им давам 10 от 10.

п.с. не съм служител на близу :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

NET 1 за TV и интернет са N1, на близу нета е... бива..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Потвърждавам горното мнение.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм на макс пакета им (BLIZOO), оптиката е до входа ми, показателното за мен е че не им знам телефона (супер лесно помня цифри) за 6 години съм им звънял веднъж...

торенти 10+МБ/с (Мегабайта а не мегабита :smile: ) кви точно канали имат ми е през..... жената гледа телевизия, но като погледна 50" плазма качеството на SD e ok а на HD екстра.

Та и за мен са 10/10. Живея в центъра на София. (не е реклама :smile:) )

Редактирано от petar.petrov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От как не искат да ми приемат гаранционно рутера стана вече два месеца, мнението ми от положително се промени на отрицателно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...