Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

3g гасне от време на време


liomojo

Въпрос

Телефона е на приятел. 3г в момента с кастъм 4.2.1. Проблема е , че на определено време да речем 20 часа , угасва и влиза в дфу като след рестарт се оправя. Правил съм му чист рестор и на 3.1.3 , когато си беше с оригиналния бейзбанд и пак гаснеше, и на кабел да е пак това го прави даже май по-често. Дал го на един познат той обаче го заключил и го флашнал с 6.15 , но пак продължава да го прави този проблем. Отваря ли го в сервизи , казали ,че изглеждал много добре вътре и нямало проблем , но е сменян конектора и платката с него и батерията е сменяна с друга втора употреба . Та въпроса ми е какво може да го предизвиква това нещо? Явно не от софтуеъра , защото дори и чистия рестор не помага. Ако имате предположения моля споделете.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

8 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Значи седял е абсолютно без програми след чисти рестори за да го пробваме , само с ултрасноу , но пак тоя номер.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Мой, ти ако си доктор ще оправиш целия свят бре. Как видя дистанционно, че са хлабави конекторите?:tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Свали си това http://support.apple.com/kb/dl926 , закачи тела към компа , изчакай го да си изкара репертоара и виж каква грешка ще даде .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Мой, ти ако си доктор ще оправиш целия свят бре. Как видя дистанционно, че са хлабави конекторите?:tooth:

За какво има питанка в края на изречението ми, как мислиш???

Правил съм му чист рестор и на 3.1.3 , когато си беше с оригиналния бейзбанд и пак гаснеше

gsmnext, май и ти не четеш? Какво общо имат ББ и гасненето, че ми стана интересно?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...