Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Проблем с notes iPhone 3gs


truynm

Въпрос

(iOS 4.3.1)

Добре ето какво става.По-рано днес когато исках да допълня някои записки видях че всичко е изчезнало(No Notes).Направих рестор от iTunes които беше от преди една седмица.Когато приклиучи отворих notes и всичко си беше на мястото.Но само за няколко секунди и веднага след това всички записки изчезват като остава само една от първи април.Опитах да отворя една от записките докато не са изчезнали .Когато го направиг контролите отгоре на notes изчезнаха.Затворих приложението и когато пак го отворих там си стоеше записката от първи април.Няколко пъти направих рестор но резултатът е същия.Моля помогнете.

Редактирано от truynm
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

16 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Спри да връщаш бекъп-а от айтюнс за да нямаш ядове, а ако не си запазил notes.db ръчно - прости се с тях.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Имам notes.idx но когато го заместя през ifunbox не се получава.Къде да намеря .db

Редактирано от truynm
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Моя грешка - db беше на по-старите fw. За да се получи - ПЪРВО създаваш една бележка след рестора ръчно, ресваш, после връщаш старите с фънбокс, пак ресваш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Успях да копирам една от записките като я отворих преди да изчезнали и си я изпратих по имейла.Предполагам,че може да стане и с останалите„Но трябва да правя към двайсет рестора.Ще пробвам начина който ми каза.

ps: Потърсих решение,ако бях намерил другъде нямаше да правя темата. ;)

Редактирано от truynm
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ех...има - в темата за ръчен бекъп е описано какво и как да се прави, за да не става мазало.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Когато направя нова бележка автоматично ми я трие.

Мога ли да намеря notes в бакъпа на iTunes?

Редактирано от truynm
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Спри да връщаш бекъп-а от айтюнс за да нямаш ядове' date=' а ако не си запазил notes.db ръчно - прости се с тях. [/quote']

Alxx® при мен notes се връщат винаги след рестор без да връщам бекъп.

Редактирано от N1k0lA
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Е, при мен също - синхронизира ми ги тюнсът.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Е, при мен също - синхронизира ми ги тюнсът.

Аз си ги имам в итюнс и то ми ги връща.Проблемът е че когато ги отворя ги трие.

Редактирано от truynm
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Изтрий и двата файла ръчно от телефона и рестартирай. След това в тюнса, на таб-а info най-отдолу, маркирай Replace information/notes и синкни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Всичко се оправи.

Благодаря за помощта.

Редактирано от truynm
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Благодарностите - по бутоните ;)

П.П. Не е лошо да споделиш кое точно направи за да станат нещата? Темата може да бъде полезна и другиму.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да попитам, без да искам си изтрих една бележка в Notes. Много ми е важна, та затова. Бележките се синхронизират с gmail, съответно изчезна и от там. Спекох се и не ми идва нищо на ум. Моля, ако някой се сеща и знае как мога да върна бележката, да помага.

п.п. Не е точно в темата, защото не е 3GS, но не е необходимо да пускам нова.

На никой ли не му хрумва нещо?

Редактирано от baronbg
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

През уеб интерфейса на Gmail, ако още не си пробвал, в сърч полето напиши някоя от думите, която я е имало в бележката. На мен лично така ми вади всички бележки, без значение дали съм ги изтрил или не, както и всичките им версии (т.е. пази нещо като архив от всички бележки) и така не веднъж съм си възстановявал бележка точно изтрита по погрешка от телефона. След като я намериш (надявам се да успееш) я местиш във филтъра Notes (през Move to), затваряш бележките на телефона, отваряш ги на ново и бележката ще си излезе на същото място, на която е била и преди.

EDIT: Потвърждение - тествах току що, изтрих бележка, потърсих я в сърча, излезе, прехвърлих я в Notes в Гугъл и след рестарт на приложението на телефона се появи успешно. ;)

Редактирано от orbitalen
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Човече, БЛАГОДАРЯ ТИ!!!

Бях пробвал разбира се, но ми показваше всички останали бележки. За сърча, не мислех че ще стане.

Имаш почерпка, когато, каквато и колкото искаш. :drunk:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...