Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Грешка 1601


diamaris

Въпрос

Здравейте с 3GS съм, опитах да направя Jailbreak на 4.3 през Sn0wbreeze всичко мина наред, но след няколко минути телефона нито иска да се включи нито да се ресторне през ITunes, получавам грешка 1601.

Ако някой може да помогне много ще съм благодарен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

То е ясно, че е в DFU Loop.

Пробва ли начина, който ти казах.

Твърде много си го омазал с тези инструменти.

Ако не се справиш , има сервиз! ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да пробваш на друг компютър, викам аз.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Сутринта си пробвах темички разни от Сидиа, телефона даде грешка с подкана за рестарт. Рестартирах го и всичко свърши. Заби на ябълка. Обикновенно рестарт с Home+Power върши работа, но не и този път. Два три опита и се отказах. Следваща стъпка - Redsn0w и just boot. Без резултат, зацикля на Waiting for reboot след Second stage. После Tinyumbrela - fixrecovery - не, с iReb - не.

Ето това е голямата ти глупост! С включване по нормалния начин ако не помогне , се прави рестор веднагически!

Случвало се е и при мен, но не точно по твоя начин!

Свържи към компа и пусни айтюнс. Ако ти го намира в рекъвъри мод, задръж двата бутона , докато изчезне от тюнса(демек да се изключи).

Вади кабела и го мушни пак с включен тюнс!

Ако не го открие вкарай в ДФУ мод и пробвай да ресторнеш.

А и изключи всички програми - скайп,торрент и тем подобни преди да стартираш тюнса(и се увери, че е последна версия!).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Телефона не може да влезе по никакъв начин в рековъри мод, При рестартиране с двата бутона увисва на ябълката и не се разпознава от компютъра. Пробвал съм го на 4 компютъра, с три различни кабела. Направих пълно деинсталиране на iTunes, оправил съм на всички hosts файловете. При подготовката за рестор се чува как веднъж прикачва устройството, след това сигнал че го е разкачило, и в момента когато трябва отново да го закачи зависва на тъмно сън екран. Всичко това при изключени антивирусни, защитни стени, скайпове, торенти, мозили и т.н.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Телефона ти значи не е в дфу луп крайна сметка а си пали до ябълката. Ти сега имаш ли достъп до друг комп или си само на мака?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Значи като го свържиш се показва ябълчето.

Изключи го извади кабела.

Задръж home бутона и вкарай USB кабела,но без да пускаш бутончето.

Задръж най-малко 20 секунди или докато се появи USB кабел, сочещ към iTunes. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

В момента имам три Уин ХП при мен.

uomoto, пробвах много пъти, не става.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Щом не става, защо не посетиш Сервиза?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Благодаря за помощта и съветите, вече съм сигурен че е хардуерен проблем. Следваща фаза - отстраняване на хардуерния проблем :tooth: .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз пък не мога да се измъкна от тази 1602 грешка! Свалях различни програми за почистване и оптимизиране на регистрите и Windows-са като цяло и нищо! Изтрих iTunes, записах го на ново и пак не става. Не знам вече какво да пробвам. Програмите с които съм опитал са: RegAce, registry cleaner, Advance systemCare. Windows-са е XP Professional, iOS-са 5.0.1. Имам запазени сингатури в Cydia.

Редактирано от Jorky_pld
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

С ееин колега се мъчихме една вечее и той пробва и на МАК и на джамовете и не стана, обаче на служебния му компютър минало като по вода, та ако имаш втори компютър под ръка, тичай на него.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Това с хоста не ми е много ясно и затова не съм "барал". Ще се радвам ако ме насочиш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Навигирай до него, като използваш тази тема и го оттърви от всичко свързано с apple.com (гледаш най-отдолу).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Освен горното: изтегли фърмуера наново. По - дървените антивируси го скапват при тегленето.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не е от това, 5.0.1 само с iFaith, нищо друго. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ясно, де. Имах предвид фърмуера от който прави кастъм. Прецаква се там една ра'ота и снега не прави нещата като хората.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...