Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Кривене на звука от външния говорител на Iphone 3GS


joshua1982

Въпрос

Здравейте,

имам го телефончето от около седмица и забелязах че ако е по-усилен звука (над окол 70%) при някои звуци,

говорителчето криви звука. Същото важи и при ползването му по време на разговор. Това нормално ли е ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

12 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Но го има, чудя се колко често се среща този проблем. Също ако се запуши малката дупчица където е говорителчето (в ляво) по време на прослушване на музика/игра/реч дали може да се повреди нещо ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

То май само аз си пиша в тази тема, но все пак. Днес ходих до най-близкия офис на Гл*Бул където се предлага IPhone 3GS и който се намира само на 27 километра. Сравних моето 3GS с този който бе изложен там, и се оказа че и при него има леко кривене на звука при максимално усилване. Явно е проблем като цяло с този модел, тъй като има доста оплаквания за това и в интернет форумите (включително на Apple).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз моя го пускам на Макс и му няма нищо... Не съм видял някой от приятелите Ми да се оплаква от тощи проблем, а те са поне 6-7... Може би при определена песен с ниско качество, или звук незнам...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Е то не е толкова явно на всички песни, най-добре си личи обаче на мелодиите за получени съобщения (TriTone, Chime и др.) или за звънене (Xylophone) на максимално усилване на звука. Не че е толкова голям проблем но все пак ме дразни ;-)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Сега го пробвах с посочените от теб мелодии и няма изкривяване. Друг е въпроса, че са доста гадни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

И при мен се получава този дразнещ проблем, най-често при къстъм мелодии които съм сложил, според мен това е в следствие на запушената мрежичка, но нз как да я почистя. Много трудно се отваря този аифон и не искам да го драскам заради някакво кривене.

Ако някои има идея за почистване без отваряне нека сподели :yahoo:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Пробвай това http://bgiphone.com/showthread.php/1802-Blower-Real-Air?highlight=Blower

аз редовно си почиствам (издухвам) мрежичката !:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Понеже пак взех да обръщам внимание на кривенето на говорителчето на това иначе така толкова готино телефонче, ще помоля да пробвате и вие със следната мелодия :

http://www.mediafire.com/?wnwwbzwoowo

При мен се чува страшно дразнещо бучене над 70тина процента усилване.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Смени си говорителя, това ти е пореден пост в тази тема. На твое място , много отдавна да съм вдигнал пара на продавача или да съм "кихнал" в сервиза за смяна ако е без гаранция.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ами какво правим в случай че е с две годишна гаранция, от която са изтекли 6 месеца. Силно се съмнявам това да мине като проблем за гаранционно обслужване.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Това риторичен въпрос ли е? Гаранцията на уреда е ПЪЛНА и важи до последния ден!

Я, хвърли едно око тук: www.aktivnipotrebiteli.bg

Редактирано от alxx
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...