Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Блокиране (може би) на iPhone 3g


p_makedonski

Въпрос

Здрасти! Незнам дали темата е за тук, но неможах да се ориентирам каде да я сложа. Таааа от няколко дена имам проблем с iPhone-a (3g, 8gb, OS 3.0 ) . Проблема е следния : всичко си работи перфектно и изведнъж блокира screen-а ...копчетата си работят, но като докосвам екрана ник'ва реакция...до тук всичко води към развален screen, НО интересното е, че като натисна Power бутона и телефончето си загасва като по учебник и после като го включа всичко си е наред - работи screen-а перфектно и все едно не е било :eek: Моля Ви да дадете предположения за това, че ми е болно :)

Поздрави и наздраве!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

12 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Според мен е от някоя тема. Имаш ли Winterboard и теми качени в него?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При мен се получава същото нещо вече за трети път и не знам на какво се дължи.

Не ползвам Winterboard,както предположи tonygti и едва ли е от това.

Забелязъл съм че след като забие,свободната памет е 5 МB.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Нещо "похапва" RAM, пробвайте с преинсталация на Mobile substrate. Също обърнете внимание на приложенията работещи чрез него(winterboard;sbsettings;five icon dock;cyntact;universal search и т.н.) - какво сте инсталирали, и как е настроено.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ок мерси много! Имам от тези програми които си изброил и ще погледна какво мога да направя по въпроса. а да питам има ли програма която да казва колко памет използва телефона ... нещо като Task Menager ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

SBsettings показва наличната рам памет.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравейте!Имам проблем с iPhone 3g без нищо да съм му правила, като го взех да проведа един разговор и се опитах да го отключа, нищо не се показа само сив екран на зеленикави отвесни чертички! Може ли да ми дадете съвет как мога да го оправя?Благодаря ви предварително!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Пробвай да задържиш Home и Power бутоните докато се появи ябълката като начало. Попълни си профила.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Пробвах още преди да пиша,но не се получава отново и отново се включва този екран :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Благодаря!Ще опитам още малко и ако все още имам проблем ще отида до сервиза!

Редактирано от pepejeans
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

И се запознай с правилата, следващият път да не пляскаш постове където и както ти падне, че Кака лошо обяснява....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...