Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Bose-ear-headphones


ogirlz

Recommended Posts

Ето най-добрите професионални слушалки според мен! Имам ги, ползвам ги и мога да кажа, че са повече от перфектни. Басът е точно идеален, със чисти ниски и високи. http://www.trustedreviews.com/mp3/revie ... dphones/p1 За тези, който още не са избрали свойте слушалки нека опитат тези. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хе , те като за без пари . И BMW X6 е яко , но не пишем теми "Х6 - най-яката кола" . Не всички сме богати и можем да си позволим гъзарийки за по 200 лв . Затова и харесвам форума , защото много от потребителите му осъзнават това и пишат теми от рода "Х-mini 2 - як продукт на страхотна цена" . Нищо лично , но можеше да изразиш мнението си по друг , по - уместен начин .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Същите слушалки в ebay ги има на 40$. С транспорт и без мито(под 100$ са) ще излезат най- много 60$. Глобал ко са се оляли лекичко.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хе , те като за без пари . И BMW X6 е яко , но не пишем теми "Х6 - най-яката кола" . Не всички сме богати и можем да си позволим гъзарийки за по 200 лв . Затова и харесвам форума , защото много от потребителите му осъзнават това и пишат теми от рода "Х-mini 2 - як продукт на страхотна цена" . Нищо лично , но можеше да изразиш мнението си по друг , по - уместен начин .

??? Не виждам смисъл от заяждането. Поста ти е неуместен. X6 е страхотна кола, за цената си. Слушалките са страхотни за цената си. X MINI II също са страхотни за цената си, но да мятаме зарчета кой с какви финансови възможности разполага е някак несериозно.

Същите слушалки в ebay ги има на 40$. С транспорт и без мито(под 100$ са) ще излезат най- много 60$. Глобал ко са се оляли лекичко.

Линк моля : )))

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да се поправя - 40$ в онлайн шоп в щатите. Не помня адреса.

Ето линк в и-бей за 51$ текуща цена, нови: http://cgi.ebay.com/NEW-Bose-in-ear-headphone-earbuds_W0QQitemZ170385049693QQcmdZViewItemQQptZLH_DefaultDomain_0?hash=item27abbd885d&_trksid=p3286.c0.m14#ht_500wt_1182

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да се поправя - 40$ в онлайн шоп в щатите. Не помня адреса.

Ето линк в и-бей за 51$ текуща цена, нови: http://cgi.ebay.com/NEW-Bose-in-ear-headphone-earbuds_W0QQitemZ170385049693QQcmdZViewItemQQptZLH_DefaultDomain_0?hash=item27abbd885d&_trksid=p3286.c0.m14#ht_500wt_1182

Точно този е доста лош избор - описание на продукта липсва и продавача има 0 продажби.

П.С. Bose са сериозна марка. Слушал съм техни неща и като за класа си са добри.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хе , те като за без пари . И BMW X6 е яко , но не пишем теми "Х6 - най-яката кола" . Не всички сме богати и можем да си позволим гъзарийки за по 200 лв . Затова и харесвам форума , защото много от потребителите му осъзнават това и пишат теми от рода "Х-mini 2 - як продукт на страхотна цена" . Нищо лично , но можеше да изразиш мнението си по друг , по - уместен начин .

??? Не виждам смисъл от заяждането. Поста ти е неуместен. X6 е страхотна кола, за цената си. Слушалките са страхотни за цената си. X MINI II също са страхотни за цената си, но да мятаме зарчета кой с какви финансови възможности разполага е някак несериозно.

Същите слушалки в ebay ги има на 40$. С транспорт и без мито(под 100$ са) ще излезат най- много 60$. Глобал ко са се оляли лекичко.

Линк моля : )))

Смисъла не лекото заяждане е написан в последното ми изречение .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Еми сложили са си. Нали е те са хора, пък и горе долу излиза същата цена да стигнат до бг + това получаваш гаранция 24 месеца от глобал ко, а от САЩ едвали някой ще се занимава с слушалките ти.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Със 2x200 w,колони Bose съм.Е........няма такъв звук,но за слушалките имаше много негативни отзиви в Amazon,от потребители закупили ги.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хе , те като за без пари . И BMW X6 е яко , но не пишем теми "Х6 - най-яката кола" . Не всички сме богати и можем да си позволим гъзарийки за по 200 лв . Затова и харесвам форума , защото много от потребителите му осъзнават това и пишат теми от рода "Х-mini 2 - як продукт на страхотна цена" . Нищо лично , но можеше да изразиш мнението си по друг , по - уместен начин .

Ако са ти скъпи, просто отминаваш темата или се вайкаш, че не можеш да си ги позволиш. Нямаше смисъл от спам-а ти.

??? Не виждам смисъл от заяждането. Поста ти е неуместен. X6 е страхотна кола, за цената си. Слушалките са страхотни за цената си. X MINI II също са страхотни за цената си, но да мятаме зарчета кой с какви финансови възможности разполага е някак несериозно.

Твоя пост също не е към темата. Явно си търсиш с някой да се заядеш. Можеше да не обръщаш внимание на този пост и да отговориш по темата, без да продължаваш спам-а.

Престанете да спамите в темите. Ако нямате какво да правите и бездействате си намерете друго занимание, ако искате да четете форума и за напред.

Да се изкажа и аз за босе-то. Заслужава си всеки лев тази фирма. Аз също я ползвам в колата, няма такъв звък.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм със същите слушалки и съм много доволен от тях. Наистина са доста скъпи, но си заслужават. Доста от оплакванията на потребителите са, че са малко по "тихи" от обикновено, но си мисля, че това е с цел да няма изкривяване в звука. Другото оплакване беше за кабела, че е твърде мек и лесно се прекъсва от към жака - аз лично не съм забелязал нищо подобно. Слушалките си имат калъф, който ги защитава от всякакви физически наранявания. Все пак това са слушалки за ценители на качествения звук, а не на някой душманин:lol:, който иска да му се избият тъпанчетата.

В BH Photo Video ги имаше за 100US, което си е добре. В БГ в центъра на BOSE са повече от 200лв.

И в заключение - Да, слушалките са скъпи! Но са с перфектен звук за размера си!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Новия модел е "Bose® mobile in-ear headset-129.95$",

в България май го няма още, продава се "Bose® in-ear headphones-99.95$".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Bose са невероятна компания, но не мисля, че най-добрите слушалки са техни. Аз от няколко години ползвам различни слушалки на Pioneer и съм изключително доволен от качеството на звука.

Последните си ги купих преди няколко седмици - Pioneer SE-CL21M-JК (34 лева от ДЕКОМ) и не съжалявам за покупката.

Products-5447-2-pic-SE-CL21M-J-K.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...