Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Аrt фотография и photo-forum


Ради Аврамов

Recommended Posts

Има ли любители или професионални фотографи във форума?Аз съм от любителите и отдавна се канех, но вчера си направих акаунт в photo-forum и тепърва ще качвам по 3 снимки на ден.Цък

Можем тук да споделим малко art фотография или просто въздействащи собствени снимки ;)

Моля темата да не се задръства със произволни или неавторски снимки(кой къде се снимал или снимки с лошо качество), а всеки да покаже най-доброто от себе си няколко снимки или линк към галерия в интернет.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Точно това имах предвид!Ammcfc гледал съм ти профила (мисля,че от стария сайт), страхотни снимки!Страхотни места, евала! За непросветените ;) : ammcfc

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И Adamov е на тази вълна. ;)

Ето от мен няколко снимки.

Снимка 1 Снимка 2 Снимка 3

Правени са с обикновена "сапунерка" Panasonix DMC-FX9, не са докосвали PS и както виждате не се доближават до вашите. :razz:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето и от мен няколко, които постнах вече в друга тема, но са от скоро. И аз като Миро съм далече от вашите, но с мойто Сони толкова. Опитвам се. :mrgreen:

dsc03406.th.jpg dsc03385c.th.jpg dsc02047g.th.jpg dsc02126pw.th.jpg dsc02144pw.th.jpg dsc02012b.th.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз се занимавам, не на много професионално ниво (нямам DSLR, срам, снимам с бридж). Моите снимки са във фейсбук, снимам основно макрота и животни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

http://countgeoff.deviantart.com/

http://countgeoff.deviantart.com/gallery/

Обичам да експериментирам с всичко. Надявам се на някой да му харесат :rolleyes:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен много ми харесват! :coolphotos: :coolphotos: :coolphotos:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

img0031zx.th.jpg

Тази я направих с телефона на връщане от морето. Ако се загледате внимателно, ще забележите "XIII" в облаците :rolleyes:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това са лично ваши снимки нали??Има страхотни! В линка към ammcfc има снимки ,които съм виждал като тапети в разни сайтове, та въпроса ми е той ли е фотографа ,който ги е снимал?? А uncivilized и ти си страшно добър.Това с изгледа от скалата къде се намира?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето и от мен малко....цък

За съжаление, не остава много време за това хоби.....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето ме и мен с няколко снимки правени с предишния ми телефон Nokia N80.

34g4ygx.jpg

2r2sxty.jpg

И една правена с 2G-то. :)

33249dz.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това са лично ваши снимки нали??Има страхотни! В линка към ammcfc има снимки ,които съм виждал като тапети в разни сайтове, та въпроса ми е той ли е фотографа ,който ги е снимал?? А uncivilized и ти си страшно добър.Това с изгледа от скалата къде се намира?

Мерси, това са Белоградчишките скали.Имам още много снимки, но не искам да задръствам темата.Във photo-foruma всеки качва само авторски снимки.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления за снимките :)

Ето ви една photoshop гавричка с мен от преди малко :

dsc2565.th.jpg wallir.th.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нямам нииищо общо с него, освен програмката, която ни обединява.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето и от мен няколко красиви попадения от преди няколко месеца.

Качестовото не е кой знае какво, но е задоволително. Снимките са правени с iPhone 3G.

img0149l.th.jpgimg0150s.th.jpgimg0157.th.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...