Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

This accessory is not made to work with iphone


graver

Въпрос

Ако започне да ви излиза този надпис твърде често и не сте се опитвали да закачате някакъв несъвместим хардуер с iPhone-a, то най-вероятно имате проблем с dock-а. Решенията са две:

1) Почиствате основно dock-a отдолу с въздух под налягане, клечка за зъби, СУХА четка за зъби или каквото имате под ръка.

Ако това не помогне най-вероятно става въпрос за хардуерен проблем (както е при мен), ако сте в гаранция връщате телефона в Apple за да ви го сменят.

2) Ако не е в гаранция:

2.1 Теглите този файл: http://www.huanix.com/iapd

2.2 Правите си бекъп на /System/Library/PrivateFrameworks/IAP.framework/Support/iapd файла

2.3 Качвате файла от т.2.1 в /System/Library/PrivateFrameworks/IAP.framework/Support/

2.4 Сменяте правата на новокачения файл на 755

2.5 Restart

2.6(optional) Мислите за смяна на телефона :)

След смяната на този файл pop-up-а, който излиза ще престане и почти няма да имате проблеми със звука, въпреки, че може да се наблюдава повишен CPU usage и проблеми с iPod приложението в зависимост от това колко ви е прецакан dock-a.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

17 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Аз имах този проблем само като ходех на работа,а там имаше някакво Wi-fi към което само се опитвах да се свържа.

Махнех ли се от работа и този проблем изчезваше.

Изключех ли Wi-fi то на телефона,пак не ми даваше този надпис.

Не знам на какво се дължи...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравейте наскоро ми се наложи да пътувам с кола около 1500 км и ми трябваше зарядно за кола, взех от един приятел и като го свържа в колата ми изкарва въпросния надпис и не ми зарежда телефона. Ще се оправи ли ако сложа тази програма и вече дали ще ми зарежда телефона?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Добре, ако проблема се окажа хардуерен дали в форумния сервиз ще може да се оправи ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

На една крачка си, не пречи да опиташ. Сигурен съм, че ако е, там ще ти помогнат ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Здравейте наскоро ми се наложи да пътувам с кола около 1500 км и ми трябваше зарядно за кола, взех от един приятел и като го свържа в колата ми изкарва въпросния надпис и не ми зарежда телефона. Ще се оправи ли ако сложа тази програма и вече дали ще ми зарежда телефона?

На твое място, бих се отказал да ползвам това зарядно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

На мен ми се появява ако колата не е на контакт :think:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Купих си зарядно Belkin от Техномаркет, викам си взех си хубаво зарядно. Боцкам го в колата, забождам кабела в телефона и воала - гадното съобщение.

Е как е възможно, при никакъв друг кабел не ми е излизало това? Все пак телефона си се зарежда. Странна работа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Тръкни малко буксата на дока, с четка за зъби примерно. Аз също съм с Belkin micro, но ползвам оригиналния кабел и нямам такъв проблем.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Доста съм закъснял, като гледам от кога са последните мнения, но се надявам някои да помогне. На мен този проблем ми се появи след като включих телефона в зарядното за колата, което със сигурност е голямо менте. Ползвах това клипче

и след като качих pop-up blockera сега досадното съобщение не се появява, обаче нямам системните звуци и звука на плеара. Странното е че като го включа на зарядно се появява звука. Изключа ли го от зарядното звука пак изчезва. (Да вметна, че трябва да е включено и в ел.мрежа) Опитах да е на зарядно, но без да е в ел.мрежата, но пак неработи. Странното за мен е че трябва да има ток към телефона за да работи звука. Има ли какво да се направи и защо като е на зарядно всичко работи, а като не е неработи? Чудя се дали да не го разглобя и да му сменя doka, но първо исках да съм сигурен, че няма някое друго решение на проблема ми.

Благодаря предварително на отзовалите се!!!

Редактирано от kestena
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Разкарай поп-ап блокера и ползвай оригинални зарядни или поне кабели. Ей горе съм писал с к'во съм, имам и ментак, но кабелът е оригинален. Логично.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не съм сигурен, че те разбрах правилно. Казваш да махна поп-ап блокера да си взема качествено зарядно и звука ще ми се оправи? Дали, в смисъл то след като ми е повреден дока, не разбирам как едно оригинално зарядно ще оправи нещата. Ако си сигурен ще те послушам, но някак не си обеснявам как ще се случи. Обясни ми ако не е нахално. Поздрави!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Вместо да губиш време и пишеш, можеше да опиташ. Откъде си сигурен, че ти е повреден докът?

Цитирането на последен пост е СПАМ! Спазвай правилата!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ами след като се появява това съобщение This accessory is not made to work with iphone и няма звук, а 4 години до сега всичко си е работило ме навежда доста стабилно на мисълта, че е заминал дока. Пък и ми дават друг док за 10лв., то зарядното сигурно по скъпо ще ми излезе. И за това исках съвет, но неразбирам как едно ново зарядно ще поправи счупения док, ако е счупен. Затова изках да ми обясниш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Пак опираш до въпроса - как си сигурен, че дока е заминал? Почисти ли го поне? Замерва ли ампеража на зарядното? Кабела? Четворката ми е давала купища подобни предупреждения даже и с истински аксесоари. И, то от какво? От окислени крачета на дока.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Вярно забравих да кажа какво съм му правил. Чистих го със суха четка за зъби и след това го издухах на компресора, след като това не помогна, взех контактен спрей и яко напръсках, даже екрана намокрих, който по късно изсъхна, но така и не се оправи. Ще видим какво ще му правя!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...