Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

QuickSMS - може би най-добрия смс клиент


Anthony

Recommended Posts

пак ми пише

buy license

retrieve license

enter key

cancel

???????? какво да направя ??????

Човече ти хЕнглийски незнаеш ли ?! цъкни "retrieve license"

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само да попитам СМС са безплатни като мДжой или ?

Не, не са като mjoy, а се плащат така, както от Messages.app :biggrin: и цената им е спрямо тарифата ти... :Wink:

Да не вземеш да пращаш на воля и после да се чудиш откъде набъбнала сметката.. :lol: :confused:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хаххаха благодаря ! Обаче аз съм предпразлив (вече :biggrin: ) Тествах я без СИМ =) и се зачудих защо не го праща :Wink: Ок де някой може ли да ми даде подобна програмка на мДжой ? :lol:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Тъй като при мен не стана с репото, затова се порових насам, натам и ето начинът, по който при мен се всичко тръгна безпроблем:

За WINDOWS:

(изпробвано на Win7 с iPHONE 3GS)

1. Теглите следния файл: quickboard

2. На компютъра избирате START->RUN-> изписвате CMD

3. Намирате на компютъра си пътя на записания файл quickboard и в Command Prompt (черният прозорец) изписвате следното: quickboard IMEI*

*IMEI се намира: Settings -> General -> About

Пример:

step4.png

След което избирате бутон ЕNTER

В случая аз съм записал файла в директорията на десктопа Pwnage.

4. Теглите си едно от приложенията и го инсталирате (как се инсталира .deb).

Както сами виждате можете да си изберете само 1 приложение или пълен пакет:

mysms_1.0.8-1.deb

quickbirthday_1.7.9-1.deb

quickboard3_1.7.2-1.deb

quickboard_1.8.3-1.deb

quickcalendar_1.7.9-1.deb

quickchat_1.5.9-1.deb

quicksms3_1.7.1-1.deb

quicksms_1.7.9.1-1.deb

5. Респринг

6. В директорията, където се намира и изтегленият от Вас файл quickboard ще намерите нов файл: license.dat, който копирате в /var/mobile/Library/QuickBoard и му задавате права 666 (при мен бяха 644).

7. В приложенито отивате на Settings -> Service features -> Restart Springboard

8. Отваряте приложените, ще ви изпише следното при опит за отваряне на програма:

step%208.PNG

9. От меню Settings -> QuickBoard -> Notify about updates -> OFF

10. Settings -> Register -> .... Registered трябва да Ви се изпише :biggrin:

(Ако не стане изтрийте лиценза, респрингвате, правите нов лиценз, респринг и не би следвало да имате проблеми)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Помощ!!!.Защо от репото нестава да тръгне програмата???Натискам Retrieve license,сваля си license,но нестава :cry: :cry: :cry: .Къде буркам??

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Помощ!!!.Защо от репото нестава да тръгне програмата???Натискам Retrieve license,сваля си license,но нестава :cry: :cry: :cry: .Къде буркам??

http://www.sinfuliphone.com/showthread.php?t=125

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Малко въпросче ! може ли да изпраща ММС ? и как ? защото никъде не видях такава опция :Wink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не може. За това най-добре се насочете към biteSMS.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

здравейте аз сьм нов и искам да попитам можели с тази програма да получавам визитки от друг gsm? благодаря предварително

Sladichuk:

"–Пенчо бре, чети!

Пенчо не чете.

–Пенчо бре, търси!

Пенчо пак не ще.

Пенча го мързи,

гледа да лежи..." Пенчо Славейков style

Пенчо да ползва търсачката, да чете темите от първата до последната буква, преди да пише, и светкавично да се запознае с правилата ТУК, които при регистрацията си явно е излъгал, че е прочел! Това, че си нов, съвсем, ама съвсем не те оправдава, напротив даже.... И си оправи поста съобразно правилата!...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Всичко направих каккто е описано в тази тема и програмата трагна всичко е ок обаче ми е с пробен период от 15 дни и след това изтича ли и става неизползваема ли . Трябва да е плащам ли?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Програмката е супер и си я купих по тази причина, имам един въпрос обаче.....от време на време се държи странно! Дал съм да замести оригиналния sms клиент и кото се оптам да го стартирам се отваря не QuickSMS a QuickBoard от където трябва да стартирам приложението? Някой има ли с подобен проблем? И както казах...не го прави винаги.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 8 месеца по-късно...

Здравейте някой случайно да знае дали е съвместима с FW 4.0 или да каже някоя подобна програмка

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като я пробваш би ли споделил дали е съвместима?

Подобни: http://bgiphone.com/showthread.php/4968-BiteSMS?highlight=sms

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвах е супер е програмката благодаря много при мене работи добре харесва ми съвместима е с IOS 4.0

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

master_23 при мен не работи, крашва непрекъснато след което телефона се респрингва?!?!?! При това аз си я купих навремето. В http://www.sinfuliphone.com също твърдят, че не работи. На сайта на разработчика http://isoftcom.com/ пише с две думи: "ще се занимаваме с други неща и няма да поддържаме вече направените......"

Кажи как го подкара моля!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...