Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Проблем със свръзването на телефона.[Windows 7]


frihet

Въпрос

Със windows 7 съм (вече лицензиран) уж последна версия обаче ето го и първия бъг ! Иска ми драйвер за телефона.... През iTunes всичко си работи нормално но не ми разпознава телефона като камера и няма как да си извадя снимките. Зададох да търси през ъпдейти но windowsa не намира никакви. Има ли някои подобен проблем ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

22 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

То май попринцип си го вади като камера :neutral: Иначе снимките си ги вади от Компютър и след това при дисковете си намираш телефона , и си готов.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не съм сигурен че те разбрах. Проблема е че камерата не ми излиза. Там където по приницп или автоматично се отваря или да си влезнеш в My computer и да ти излезне иконката на телефона..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не се кахъри, ползвай ifunbox. Там си ги има в camera. По-добре е отколкото да прецакаш някой driver, и itunes да спре да го разпознава.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Нещо не ми харесва тоя Уин смисал супер як е ама версята не съм я нацелил май. :) Ок де няма проблем щом с ifunbox става не възразявам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Я пробвай да си включиш телефона към компютъра докато iTunes е спрян.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

От първата бета съм с Windows 7 и няма абсолютно никакви проблеми с iPhone.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да бе и аз бях с няква така и не съм се оплаквал само дето мн активатори бях наблъскал и така инищо не направих. А тоя ми го дадоха с активватор и ся поне не ми реве че не е активиран.. няма нищо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ако нямаш никакви снимки в телефона, долу при дисковете няма да ти излезе иконка на iPhone. Аз така оня ден се чудех какво става и си помислих да не съм прекъснал нещо кабела, че не ми показва иконка. После направих една снимка и иконката се показа....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

С Win7, BETA 7900, като вкарах кабела за първи път и само си изтеглиот интернет нужните му драйвъри..

Ако ти се ъпдейтва компютъра значи, че ще ти се ъпдейтват и драйвърите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Еми опитай на друго USB :)

и аз съм с Windows 7 и нямам никакви проблеми с iPhone

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ще използвам тази тема за да не отварям нова и ще споделя моя проблем: с windows 7 съм, когато изтегля програма или игра немога да я преименувам в "ipa" формат, поради причината, че не ми дава последното разширение "zpi or rar".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Отвори Computer, после отиваш горе в ляво на Organize, Folder and Search options, View и там махаш отметката на Hide extensions of known file types. Кликаш OK и си готов.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Жив и здрав да си Тони :lol: Благодаря много за инфото

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Странното е, че и при мен иска драйвери на последната версия на Windows 7. Версията е без Internet Explorer и Windows Media Player. Дава грешка - code 28. На всички USB-та. iTunes намира телефона нормално, а Windows казва, че такова животно нема. За мен това не е проблем, тъй като синхронизирам телефона на друга боза - 10.5.8 Leopard.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

aз също съм със седмицата и имам един проблем който много ме дразни.По време на джейла redsnow забива и уина изкарва едно съобщени е от сорта "redsnow спря да работи коректно " ....и айде всичко пак отначало.този проблем го имах и при вистата.Ако мякой се е сблъсквал с това нека да даде съвет.Благодаря!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Със windows 7 съм (вече лицензиран) уж последна версия обаче ето го и първия бъг ! Иска ми драйвер за телефона.... През iTunes всичко си работи нормално но не ми разпознава телефона като камера и няма как да си извадя снимките. Зададох да търси през ъпдейти но windowsa не намира никакви. Има ли някои подобен проблем ?

Ако вече не си решил проблема пробвай това:

Влез в Control PanelHardware and SoundAutoPlay и ако там в раздела Devices има iPhone дай Reset all defaults.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравейте!

При мен проблемът първоначално беше, че iTunes не ми намираше телефонът, но след по-новата версия това се оправи и сега мога да си оперирам с iTunes, но проблемът ми със свалянето на снимките си остана.... Дори ми изписа, че не ми е инсталирам драйвърът за разпознаване като Mass Storage, незнайно защо..

Та ако някой се е сблъсквал с това ще съм мнобо благодарен на всякаква помощ.

П.С. Пробвах да видя дали не е от това в Control PanelHardware and SoundAutoPlay, но там дори нямам iPhone ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Намерете си "свястна" версия на Уинодус7 или си купете лицензирана такава. Няма апсолютно никакви проблеми при свързването! Аз съм с Windows 7 Ultimate и iPhone 3G 3.1.2 firmware, още преди да инсталирам iTunes си ми свързваше телефона и без никакъв проблем си свалях снимките! Телефона дори ми го разпознаваше като iPhone :) ...

Редактирано от BlackBoX
Правопис... :)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Точно в момента съм си с лицензиран Windows 7!!! Не си мисли, че НЯКОГА БИХ ползвал пиратски Windows при условие, че ми е безплатен!!!

Това, че твоят Ultimate ти го разпознава, предполагам е заради това, че версията на фърнуерът на телефонът ти е 3.1.2

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При мен се получи същия проблем, iTunes го намира, но я няма папката за снимките. До вчера камерата не искаше да снима, но след рестор вече снима, но не запазва снимките. Да не би пак да се налага да правя рестор.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Fix user dir permissions в sbsettings...neol-чо, правата са 0755, не са седмици!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...