Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

М-Тел eBook вече е достъпна и за устройства с iOS


BANNN

Recommended Posts

M-Tel-eBook-veche-e-dostapna-i-za-ustrojstva-s-iOS.jpg

М-Тел eBook вече ще е достъпна и за потребителите на устройства с iOS. Електронната книжарница на оператора ще бъде достъпна чрез приложението Bluefirereader в iTunes, което може да се изтегли безплатно. Чрез него, потребителите на iPhone, iPad и iPod touch ще могат да купуват и свалят книги директно на устройствата си.

По случай празника на българската писменост и просвета, операторът предлага намеление на някои от заглавията в М-Тел eBook. Сред тях са „Приказки” на Киплинг и „Аутопсия на една любов” на Виктор Пасков. Докато Иван Вазов, Добри Чинтулов и Елин Пелин са сред българските класици, чиито произведения се предлагат безплатно. Намаленията на електронните книги са между 33 и 50%, като M-Tel съобщава, че всеки месец ще има намаление на различни заглавия.

Електронната книжарница М-Тел eBook стартира през февруари с достъп до над 300 безплатни и платени книги, като съдържанието се допълва с учебни помагала, специализирана литература, българска и световна класика, както и бестселъри. Услугата се предлага в партньорство с „БГ книг@”.

източник: М-Тел

Този пост беше повишен в статия

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защо не го направиха в iBooks като останалия свят. Поредното абсурдно решение на Мтел ..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мдааааа ....... заби ми дзверски iPada и мисля, че важи само за абонати на М-Тел. Аз съм с 0888 ..... , но прехвърлен на Виваком и ....дръжки angry.gif

т.е. както казва Nistel "Поредното абсурдно решение на Мтел .. "

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...