Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

3Gs проблем с maps (GPS)


VankataBGG

Въпрос

Здравейте, имам следния проблем: с 3Gs съм и от няколко дни нито maps, нито iGO могат да ме засекът каде съм, просто maps се ориентира по клетките на оператора или по wi-fi-я ! Пробвах няколко пъти рестор с чист 4.0.1, засича ме (maps) след малко и след един рестарт пак няма никой ! С фабрично заключен тел. съм, активирам го с карта към който е заключен, джелнат с limera1n и сега с Глобулска карта. Ще Ви бъда много благодарен, ако някой ми помогне с тази делема ! !!! Благодаря Ви предварително !!!

Редактирано от VankataBGG
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

13 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0
Публикувано (редактирано)

05.13.04 е. Само веднъж-два съм качвал на 4.3+ и то с направени без ъпдейт на ББ ! Та ББ ми стой от 4.0.1 .

Редактирано от VankataBGG
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Насочете се към активацията на телефона, от там ви идват проблемите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравейте, имам следния проблем: с 3Gs съм и от няколко дни нито maps, нито iGO могат да ме засекът каде съм, просто maps се ориентира по клетките на оператора или по wi-fi-я ! Пробвах няколко пъти рестор с чист 4.0.1, засича ме (maps) след малко и след един рестарт пак няма никой ! С фабрично заключен тел. съм, активирам го с карта към който е заключен, джелнат с limera1n и сега с Глобулска карта. Ще Ви бъда много благодарен, ако някой ми помогне с тази делема ! !!! Благодаря Ви предварително !!!

A пробвали , като му направиш чист рестор с 4.0.1 и като го активираш без да го джейлваш да отидеш на открито и да го оставиш за 30 мин да те локализира, най-добре си изтегли МоtionX безплатен от аппстор.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Публикувано (редактирано)

Добре де, ми тогава как ще ме засече, когато няма да има работеща мрежа и wifi няма да има, по какво ще ме засече ?

п.п. интересно от два дена на сам ме засича доста добре, но от три-четери опита веднъж си зацепва навигацията, тоест пускам maps чакам 30-40 сек. и ако не ме засече я затварям и после пак я пускам.

Редактирано от VankataBGG
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Насочете се към активацията на телефона, от там ви идват проблемите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Малко глупав въпрос: къде е това ? :biggrin: Извинявам се, но търсачката не намира нищо, а вече съм позабравил точните правила при активация. Благодаря Ви много за съдействието :bravo:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Публикувано (редактирано)

Направих всичко както ми каза, преинсталирах 4.0.1 после излязох на открито с пуснат wifi и първо ме локализира по IP после след около 1-2 мин. започнаха да се появяват и кръговете и ме локализара и по сателитите на точното място където бях, но след около 30 секунди синята точка стана черна и до там, както и да е пуснах си имейла после погледах някво клипче в тубата за около 20 секунди и престъпих към джейл, качих си от сидиа iFile и instalios, рестарт и на вън, но за мое учудване gps-са не зацепваше по никакъв начин. Реших да се кача на Альоша и да пробвам от там, хвана ме след около 3-4 мин чакане и пак ме изтърва след около 20-30 секунди :yikes: после по никакъв начин не тръгна ! !!!От дузпа в автогол !!! Вече нямам идея от какво може да е ! Помогнете моля Ви се !!! Забравих да каже че 3g и cellular-а съм ги изклучил понеже съм на ваучер .

Редактирано от VankataBGG
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Викат му: хардуерен проблем, вероятно гпс чипът прегрява. Пращай го в сервиза, докато не е изпушил напълно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

OK само да попитам за цена на ремонта, за да си направя сметката, че не съм от София ? Благодаря Ви много за оказаното съдействие ! :mellow:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Тук има телефон, e-mail, указания как да намериш сервиза и пр. Успех! Редактирано от orbitalen
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

В понеделник отивам до София да го предам на сервиза. Въпроса ми е дали да го оставя така както е сега джелнат и със всичките му там програми и глупости или да направя чист рестор с 4.0.1 и тогава да го нося ??? :rolleyes:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...