Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Катаджийски "хранилки" дебнат в Луковит


BANNN

Recommended Posts

Това са новинарски глупости, не мислите ли? Как може с телефона да се повлияе на радар? Ми то, ако може да 'повишава' скоростта, трябва да може и обратното. Нали се сещате как бакшишите слагат дискове, че уж отблъскват сигнала на радарите.. ми да слагаме iPhone-и? :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това са глупости!

Ако телефона можеше да влияе, нямаше да купувам антирадари за всяка кола :)

Лошото е, че с тая шумотевица дето се вдигна, ще засилят контрола и няма да може да се пътува спокойно, а и ако те спрат- изгаряш задължително :censored2: :censored2: :censored2:

Варна- София за 8 часа :)

По-добре да продаваме колите и да купуваме хеликоптери!

На мен лично не ми пречи, като ме спрат за ниско летене, да дам и да си ходя.

Тук поне с 20-50 кинта минаваш.

В Румъния, на центъра на Букурещ ме изръсиха 200 евра, за да не пишат актове и т.н :blink:

Превишена скорост, неправилно престрояване и минаване на червено :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Антирадар или радар-детектор?

В България е приказка за шофьорите. Спират те, даваш и заминаваш, ако си принципен човек, както бях аз в повечето случаи, си отнасяш акта и куп разправии после за твоя сметка. Опитвал съм да ги обжалвам, да ги съдя, да ги порицавам на място (когато ме спират от засада примерно), но ефект не съм видял. Полицаите си глобяват, ние си плащаме за повечето пъти ъпсурдни нарушения и това е.

В чужбина нещата са малко по-различни. Тук не се усеща толкова присъствието на органите на реда, не че не са ме спирали с калашници ръцете, но това са редки случаи. Тук има ясно установени правила, ясно виждащи се маркировки и знаци. Преди да извършиш нарушение си видял поне 5 знака за това и си бил предупреден много пъти, няма как да не си бил наясно, че си в нарушение. Тоест когато те глобяват няма мърдане, всичко се документира и няма шанс дори и да помислиш за подкуп. Органите на реда са добре платени и вероятността за подкуп е много малка.

С една дума нарушиш ли няма мърдане и глобите са едни "интересни". :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Докато има хора като Pe6o666, ще си имаме и подобни теми...

Всеки мрънка кво било в България, ама ако може без личен принос за промяната.

Като си толкова печен и бързаш, ми хвани си самолета. Доста по-бързо и евтино ще си във Варна. А не да ми изкочиш в завой срещу мен в моето платно!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хахаха, ти даде ли ми наклон как да пътувам бре :o

Ако не ме беше шубе от самолети, да не мислиш че щях да движа с кола...

Освен това, не си ти този, който ще казва печен ли съм или сварен! :mad:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...