Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Internet tethering-а не работи


addicted

Въпрос

С 3GS съм с карта на глобул връзвам телефона пускам си tethering-a и не иска да влиза никаде и проблема е в телефона защото един приятел си връзва 3Г-то и си работи, някой има ли идея защо е така и как да го оправя защото ми трябва спешно моля...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

10 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Защо ми се струва, че само преди часове беше пуснал същата тема?

И очевидно е била изтрита, а ти продължаваш?

Ако това е вярно, не се ли сещаш, че някъде си сгазил лука, и затова се трие темата, и ако не знаеш защо, трябва да прочетеш правилата, да видиш къде си сгафил?

Защото ако не е така, значи просто си просиш санкция по същите тези правила, които май не познаваш....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Първо не съм пускал никаква тема преди часове второ какво не съм изпълнил точно и трето нали форума е затова ако нещо не ни е ясно и искаме помощ да я търсим тук...?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ако нещо не ти е ясно първо трябва да прочетеш на няколко места и ако не е решаван досега твоя проблем, естествено, че няма да ти бъде отказана помощ!

Чети Пенчо:

viewforum.php?f=4

search.php

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

A тук кой е писал? Да не би да съм аз. И как разбра, че ти е в телефона причината?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

АА, ясно защо не открих отделна тема.

Мнението ти в другата тема (за 2G ) отиде където му е мястото–т.е.на боклука, а ти започни силно да внимаваш в картинката...., и да спазваш правилата, включително и тези за грамотно писане. В противен случай последствията са ясни....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Леле как сте го насмели човека..

addicted, а на приятеля ти 3G-то случайно да е с 3.0?

Четох някъде преди дни, че при 3.1 няма начин за въвеждане на настройките за tethering-a, MMS и Data освен ако не ползваш телефона си към официален оператор. Сега нямам време да потърся това което съм чел, така че по-късно ще дам линк (ако не забравя)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да с 3.0 е той, но и аз сам с 3.0... и затова невиждам защо може да става така...? А найстина много ми трябва защото днес заминавам за софия а там нямам Wi Fi...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

А с картата на приятеля ти на твоя телефон пробвахте ли?

А това правил ли си го? Естествено като си направиш файл за Глобул.

viewtopic.php?p=11823#p11823

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Явно не сме го насмели достатъчно, щом продължава да пренебрегва и правилата на форума, и правилата на българската граматика, явно окуражен, че едни му се карат, да други му дават каквото иска.

Ако обаче продължи с още един пост така, лично ще се постарая да разбере, че подобно пренебрежение не води до нищо добро!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

А дали е възможно проблема да идва от Глобул, защото през iPhone-а влизам, а пусна ли Tethering-а лаптопа не влиза никаде...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...