Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iSteve: Kнигата на Jobs. Oфициалната биография на Steve Jobs


alessandros

Recommended Posts

Steve Jobs е един от главните изпълнителни директори на Apple и един от най-личните "знаменитости" в технологичната индустрия. За човек, който е толкова популярен и толкова богат не е изненада, че хората се интересуват от неговия живот, но до момента той успява да държи вратите затворени на живота си с изключение на по-големите събития в него. Той е разрешил и упълномощил точните хора за издаване на биографията му, която е готова и е на разположение за предварителна заявка.

isteve.png

Наречена "iSteve: Книгата на Jobs" и написана от Walter Isaacson, биографията хвърля поглед в живота на Apple съоснователя, както в професионална насока, така и в личен план.

От авторът на бестселъри Walter Isaacson идва забележителността на биографията на Джобс. В iSteve: Книгата на Jobs, Isaacson обръща извънредно внимание на професионалния и личния живот, като от три години провежда обширни интервюта с Jobs, членовете на семейството му и ключови колеги от Apple. Но за да е обективен до край е обърнал и от другата страна монетата, а именно, като е интервюирал някои от конкурентите му, iSteve е окончателния портрет на новатора на своето поколение Jobs!

iSteve е интересен избор за заглавие на книгата, като се има предвид книгата за другата половина от историята на Apple, Стив Возняк, която се нарича iWoz

Вече можете да направите предварителни заявки за книгата iSteve на уеб сайта на Amazon, Kindle за $ 14.99 и $ 19.80 съответно с посочена дата на пускане на 6-ти март 2012 г.. За съжаление до физическото и пускане има девет месеца, но така са решили екипа.

Това не е първата биография на Isaacson бившия от CNN, TIME и Aspen институт шеф., той е написал книгите на Хенри Кисинджър, Алберт Айнщайн и Бенджамин Франклин

isteve.jpg

alessandros

This post has been promoted to an article

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Биографиите обикновено са измамни, непълни, неверни и изопачени. Аз чета само автобиографии или мемоари, на кой както му харесва. Предпочитам да науча варианта на истината за някой, от първо лице, а не от лизач.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Биографиите обикновено са измамни, непълни, неверни и изопачени. Аз чета само автобиографии или мемоари, на кой както му харесва. Предпочитам да науча варианта на истината за някой, от първо лице, а не от лизач.

Антъни отново е прав, книгата ми се стори пълна помийка. Супер неинтересна и нищо екзотично. Възхваляват Стив на всеки ред и това е. По слаба биография не съм чел.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В момента чета книгата и съм почти към края й. Мога да кажа, че съм поразен от Стив, и преди ми беше идол, но сега просто е едно ниво над идол (ако има такова :D).

P.S. Малко съм се объркал. Книгата за която говоря е The Steve Jobs Way: iLeadership for a New Generation :)

Редактирано от Blurry
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще прозвуча като "изпран мозък", но : "Нямай други идоли и символи, освен Мен". Стив Джобс е само човек...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...