Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Snow Leopard и BackUp за MacBook Pro


Raptole

Recommended Posts

Здравейте, искам да си взимам новата операционна система тези дни и се питам как мога да си направя бекъп на всичко в компютъра, за да мога като сложа новата операционна система, всичко да си е както преди, но по-добро, разбира се :Wink:

Навил съм се да си я взимам, но само загубата на файловете ме притеснява, моля ви, кажете как да си направя Бекъп на системата

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

страх ме е да не загубя нещата, които имам в компютъра, някои са ми много ценни, в момента съм на 10 000 км от вкъщи и си се нуждая от тях :Wink:

бтв: как е айфона? :mrgreen:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нищо няма да изгубиш при ъпдейт. Става бързо и безболезнено, защото така го е замислил чичко ти Джобс.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

днес следобед си го купих, не съм го разпечатал още, но само трябва да вкарам диска и да ъпдейтна, всичко друго останало ще си е както преди и няма да има изтрити файлове, така ли :lol:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз ъпдейтнах по този начин и всичко е наред. Само някой от по старите програми трябва да се обновят за да вървят под Снежния. Всичко е бързо и безболезнено.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И при мен ъпгрейда мина доста гладко. 3-4 програми да не са тръгвали в началото от стотици.

iPhone-чето е пушка :smile: никакви проблеми до момента

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Току-що си го сложих, пушка е, много ме кефи, всичко си е както преди.

Малко ме изплаши, че го бях оставил с 30% батерия и по едно време дисплея Угасна, а се чуваше звук от време на време, пускаше се четящото устройство и хард диска, мислех си, че се опитва да се пусне, ама се оказа, че е Фалшива тревога, но както и да е :)

Благодаря ви много, много е кефско всичко.

Искам да попитам ще мога ли сега да си направя БуутКамп и да си сложа Уиндоус 7, но няма да си го купувам, за да не пълня гушата на Майкрософт излишно с пари, а искам да си го изтегля от нета, същата ли ще е процедурата както с ПЦ, или нещо по-особено трябва. Или да правя каквото е описано за ПЦ за да го инсталирам и просто да ползвам някакси БуутКамп.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вчера направих тази процедура с bootcamp.Да ще можеш да инсталираш Windows 7 на мака си :) .Моят който инсталирах също е от интернет.Записваш го на DVD диск чрез Disk Utility след което пускаш от Utilities bootcamp и правиш партишъна за операционната система на Майкрософт.След това рестартираш мака,вкарваш диска и следваш инструкциите за PC .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

Уиндоус на Мак? Богохулници! Да опозорявате така т'ва чисто изкуство с тия бъгави грозотии! Ще ви изкажа на църквата! :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А аз съм Светата инквизиция... Усещам, че скоро ще те застигна с тея твои умни постове!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...