Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Apple ID password


Arol3

Въпрос

Здравйте! Знам,че ще Ви се стори тъпо, но имам един малък проблем. Мой приятел използва своя Apple Store Account на моя телефон и после си излезе и сега съм вписала моя и си свалям всичко нормално, но когато се опитах да ъпдейтна две програми ми иска парола за неговия акаунт. Пробвах да се отпиша и пак да се впиша няколко пъти, но нищо не стана. Ако можете ми помогнете. :]

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

18 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Ако са платени - без неговия няма да стане. Ако са авантакис - изтрий ги и си ги дръпни наново с твоя.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Пусни телефона да се синхронизира веднъж с компютъра ти. А, да. Грешно съм разбрал. Алекс е прав. Ако са сваляни с неговия акаунт ти трябва същия, за да ги ъпдейтнеш.

Редактирано от chayanne
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Тогава се логни от телефона отново с твоя, ресни веднъж и врътни един синк със собствения компютър, после пробвай.

Вариант две: отметни в айтюнс check for available downloads - ще се свалят и после при синка ще се качат ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Публикувано (редактирано)

Ок. Мерси. Ще пробвам първия вариант, като се прибера, понеже това, което ме дразни не е, че не мога да ъпдейтна програмите. Просто се нервя,че ми иска парола за неговия акаунт. :/

Редактирано от Arol3
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Когато за дадена програма ти иска парола за неговия акаунт, колкото и да твърдиш, че си я инсталирал от твоя, не е вярно. А и нищо не ти пречи за тези програми, където ти иска неговата парола да ги изтриеш и инсталираш на ново, но с твоя акаунт. Колкото и да не ти се вярва, при следващ ъпдейт, ще иска вече твоята парола.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

С малко закъснение, но да се включа.

Има ситуация в която да се получи разминаване при ъпдейти на програми, и грешно да бъдат асоциирани с друг, ползван на телефона акаунт. Това се получава на устройства с джейл, и има вратичка. Премахвате AppSync, и всичко работи, но само докато го инсталирате отново.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Тука не съм съгласен.Имам акаунт в Бг и в Usa store и на програми,които присъстват само в usa store ми иска бг pass-a.Предполагам проблема е в джеила

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз имам същия проблем и от 2-3 дни чета по форумите да намеря решение , засега без успех.Ето и пресен пример.Преди седмица инсталирах dropbox с моя си акаунт , и преди няколко дни ми излезе ъпдейт на програмата.Като дам да се ъпдейтне ми излиза ID което ми е за BG -appstore и не съм ползвала поне 3 месеца.Изтривам програмата и си я инсталирам наново вече с моя акаунт ,но при следващ ъпдейт пак ми излиза старото ID.Това се отнася за всички програми а не конкретно за drobox.Вече нямам спомен кога съм ъпдейтвала прогрма без преди това да я махна.

И само да поясня ,че става дума за безплатни програми.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

От месеци не съм ползвала този за БГ сторе.В сетинг аппсторе пак е този който ползвам сега .Проблема си го имам от доста време , но все си мислех ,че ще се оправи и затова не съм пускала тема.Поне 20-30 пъти съм ъпдейтвала за тези месеци и всеки път процедурата ми е махам програмата която има ъпдейт и я слага наново.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Махни я, синхронизирай с iTunes и тогава я сложи с новия акаунт.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Апсинк да имаш? Ако да и ползваш няколко акаунта - от телефона става с много условности. Най - добре си тегли ъпдейтите с тюнса и ги качвай с него.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Имам апсинк имам 2 акаунта ,но вече 3-4 месеца не съм ползвала единия.От тогава съм ъпдейтвала а и дори слагала нови програми при които после пак имам проблемите с ъпдейта.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Според мен тоя проблем си е епълски.Чудя се дали не може да се бръкне нещо из файловете?!?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не четете или не вдявате? Апсинк пачва точно връзката акаунт - приложение, т.е. телефонът "зацикля" на последния акаунт с който сте се логвали в стора, преди да инсталирате апсинк. Има ли апсинк - има проблем с акаунтите. Или качвате само с туньо и няма проблем, или махате апсинк преди ъпдейти от апстор и си го инсталирате наново после(който не ползва компютър).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Няма смисъл от два акаунта, след като смяната на държава вече става много лесно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...