Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Mjoy


johnnybravo

Recommended Posts

  • Отговори 108
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • tonygti

    20

  • Anthony

    9

  • Grievous

    8

  • johnnybravo

    6

Топ автори в тази тема

Добавени снимки

Здравей те , програмата е страшно хубава, само някой ако знае как да се махне линка след смс ще е още по яко.И друго пишете на латиница , защото на кирилица получават само въпросителни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвах да пратя смс и смс-а се получава от моя телефон. Сигурни ли сте, че това нещо не взима пари :?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвах да пратя смс и смс-а се получава от моя телефон. Сигурни ли сте, че това нещо не взима пари :?

Без SIM карта, как ще ми вземе пари? Щом без SIM става, значи с не взима пари!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Когато си правите регистрация ви пита за вашия номер, от там се взима информацията и съответно се вижда от получателите на SMS :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Със сигурност не взима пари,защото аз дадох номер на една моя стара b-conect сим карта в която няма никакъв кредит,после си сложих М-Тел картата и сега като пращам смс-и изписва,че ги пращам от Глобулския ми номер(в който няма кредит) .Това доказва,че са напълно FREE :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

хах... на мен след 2 дена на изпращане преди малко ми изписа Signaling limit messages to unregistered users exceeded. Нали уж бяха неограничен брой безплатни смс-и. Някой знае ли какво става? :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой би ли ми казал как да кача това приложение на iPhone ми? Понеже, като го сваля на компа и не ми излиза в ipa формат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Провери разширението на файла какво е ако не виждаш, направи следното

Ако искаш да се виждат изтегли това.

http://4storing.com/5vuzg/8cb69352af946a3795484d9976556ac6.html

след като свалиш файла го стартирай YES и после ОК

Ако не искаш да се виждат изтегли това.

http://4storing.com/dga2k/bb5cdbbd5c617d90abcd7d9653783ede.html

след като свалиш файла го стартирай YES и после ОК

провери с какво резширение си записал програмата трябва да е .ipa

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами, когато изтегля файла ми излиза под формата на архив, от архива ми излиза папка и до там. На тази папка и правя .ipa разширение, но си стои пак жълта папка. Това стана, когато започнах да тегля от този форум, незнам защо, но от стария всичко си беше наред. И всичко, което изтегля от тук ми излиза така и нищо немога да си кача на телефона. Ще съм ви адски благодарен ако ми помогнете

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Виж последния цитат от тази тема, която мисля че всеки трябва да е чел :)

Инсталация нa приложения през iTunes - iPhone 2.x

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То така си крашва. Като пратиш някой смс те изкарва на десктопа, но смс-а си се праща и няма проблем.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Възможно ли е да се премахне линка след текста?

И да питам какво ще стане, ако пращам SMS-и на някой предавания,игри по телевизиятаа... :?

П.С. Нямам Wi-Fi в момента в нас, и няма как да провера сам..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линка не се добавя в телефона а на сървъра, където се обработват СМС-ите.

Ти можеш да си пращаш на каквито искаш номера, но съобщенията се пресяват на същия този сървър и не знаеш дали е получено, защото няма потвърждение за това.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И да питам какво ще стане, ако пращам SMS-и на някой предавания,игри по телевизиятаа... :?

Току що пробвах да изпратя смс на номер в един сайт за да си активирам едни платени услуги и не може.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И да питам какво ще стане, ако пращам SMS-и на някой предавания,игри по телевизиятаа... :?

Искаш да пращаш благотворителни смс-и, ама да не ги плащаш, а? Май няма да стане обаче.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Johnny може да промениш заглавието ако искаш!

Програмата праща SMS също така през EDGE и 3G!

Програмата е 6+

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И да питам какво ще стане, ако пращам SMS-и на някой предавания,игри по телевизиятаа... :?

Искаш да пращаш благотворителни смс-и, ама да не ги плащаш, а? Май няма да стане обаче.

Хаха, исках да прата смс за една игра /Counter-Strike/, не за благотворителност.

П.С. Пратил съм шест смс-а към големя брат. :lol:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На какъв номер си пратил тия 6 смс-а? Щото аз опитах да пратя на номер 2260 и не става. :lol:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...