Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Как да прехвърля файлове на PS3 от Mac


andro89

Recommended Posts

Здравейте, колеги!

Обръщам се към вас, с мисълта да ми помогнете да си прехвърля игри, филми и музика на хард диска на PS3. Първо ще започна с това, че ползвам Mac от няколко месеца и не ми е още много ясно всичко около него. Доколкото разбрах ми трябва FTP програма и някакви настройки, които нямам представа как да направя. Конзолата е хакната и прехвърлях една малка игра с флашка и нещата се получиха, играта тръгна, но това си е голяма занимавка. Затова искам от Мака направо да прехвърлям информация на харда. Как да го направя? Връзката също желая да бъде безжицна, тъй като рутера не е на моя етаж.

Поздрави,

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Търси в тази тема:http://forum.arenabg.com/index.php?/topic/4674-всичко-за-хакването-на-ps3-тема-2/page__pid__77938__st__460entry77938

Но ти препоръчвам ако има начин да ти е жична връзката,защото без кабел става бавно и често прекъсва връзката.влез първо в този сайт:kainy-bg.com

Тук информацията е в доста по събран вид:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Четох и то доста, но никой не описва как да го направя през Мака. Някакви други идеи ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 месеца по-късно...

Късно ти отговарям,но ако не си се оправил ти трябва това:https://code.google.com/p/ps3mediaserver/downloads/detail?name=pms-macosx-1.40.0.dmg

Обаче можеш да прехвърляш само снимки,музика,филми.Нямам хакната конзола и не съм наясно за игри какво фтп ти трябва.Мисля,че Самба върши работа.Можеш и директно да си гледаш филми през ps3media server.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В този ред на мисли, но по малко по-различен проблем..

Има ли програма за мак, която да сплитва файлове по-големи от 4гб? За уиндоус има такава (split4g мисля, че се казваше). Доста от игрите имат файлове по над 4гб и не могат да се качат на външен диск поради ограничението на ФАТ системата. Обаче като се сплитнат, доколкото помня, трябва да са в точно определени имена получените файлове, за да може multiman (мениджъра за лоудване на игрите) да ги съедини автоматично при копирането.. Не ми се инсталира виртуална машина заради едната програма..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мисля,че има,но най-добре влез във форума на арена и се поразрови там.А пък най-добре влез тука kainy-bg.com и питай пича.Той е доста услужлив.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...