Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Jailbreak iPad2 с iOS 4.3.3


Recommended Posts

Това са инструкциите за това, как да джейлбрейкнете вашия iPad 2 с iOS 4.3.3 използвайки JailbreakMe.

Ако разполагате с вече инсталиран iOS 4.3.3 може да пропуснете първите пет стъпки от това ръководство.

Първа стъпка

Създайте Pwnage директория на десктопа и поставете фирмуера iOS 4.3.3 в нея.

Фирмуера за вашия модел iPad можете да свалите от тук:

4.3.3 (iPad 1): iPad1,1_4.3.3_8J3_Restore.ipsw

4.3.3 (iPad 2 Wi-Fi): iPad2,1_4.3.3_8J2_Restore.ipsw

4.3.3 (iPad 2 GSM): iPad2,2_4.3.3_8J2_Restore.ipsw

4.3.3 (iPad 2 CDMA): iPad2,3_4.3.3_8J2_Restore.ipsw

54881-500.png

Втора стъпка

Свържете iPad-а към компютъра и стартирайте iTunes.

Трета стъпка

Маркирайте iPad-а от списъка с устройства в левия панел на iTunes.

Четвърта стъпка

Натиснете и задръжте Option (Mac) или Shift (Windows) бутона на клавиатурата и натиснете връху бутона Restore.

54878-500.png

Пета стъпка

Изберете фирумера iOS 4.3.3, който се намира в Pwnage директорията на десктопа и натиснете Open.

54879-500.png

Шеста стъпка

След като iPad-а е с инсталиран iOS 4.3.3, натиснете върху иконката на броузъра за да заредите Safari.

54890-500.png

Седма стъпка

Навигирайте до http://www.jailbreakme.com и натиснете бутона Free.

54888-500.png

Осма стъпка

Натиснете бутона Install.

54887-500.png

Девета стъпка

Safari ще се затвори, а Cydia ще бъде свалена на вашия iPad и инсталирана.

54886-500.png

54885-500.png

Десета стъпка

Натиснете иконката на Cydia. Вече разполагате с джейлбрейкнат iPad!

54882-500.png

Jailbreak-a ще поддържа единствено фирмуер 4.3.3!

Comex е пуснал ъпдейт за своя JailbreakMe 3.0 експлойт, за да защити тези, които вече са джейлбрейкнали от каквото и да било злонамерено използване на експлойта. Пакета наречен 'PDF Patcher 2' можете да свалите от Cydia.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само да добавя, след като се JB iPad 2 (не знам дали е само на 3G или на всички, при мене е 3G) спира да работи Camera Connection Kit-а, т.е. не можете да използвате вече USB Flash, да си свързвате фотоапарата и да точите снимки и други неща който сте правили с него :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много добре !! :yahoo: .. Сега джейлнах два IPAD 2 държат се много добре, единствено впечатление ми направи, че много бавно зареждаше страниците инсталоус-а и засичаше инсталацията на неща от Cydia  в смисъл - умисляше се при даунлоада. Може WiFi рутера да не е бил в час. Cydia-та е 1.1.2 ... запази SHSH - за секунда.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тествайте и пускайте възможно повече инфо за проблеми т.н. :) Аз за съжаление нямам пад за да тествам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

copyman това е винаги когато излезе нов джейл. Всеки влиза първо в Installous и ъпдейтва Cydia. Това са проблеми при всички потребители.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Джейла е екстра направо ми направи деня неверояте. Сабуждам се кафе, и хоп джайл :D

Проблем имах единствено с инсталирането на сидия .Стана от 3тия път, но е възможно поради многото желаещи на клона.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някои можели да направи ръководство как да работим със Cydia,кое за какво е ,от къде се тегли ,как се тегли и т.н Или ако го има някъде да даде линк. БЛАГОДАРЯ

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

като натисна на линка да сваля софтуера 4.3.3 за ipad 2 wifi дава че не е на разположение вече някакав друг линк за него ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@matadoro, има цял раздел за Сидиа и доста ръководства!

@sevit0, http://bgiphone.com/topic/3649-aneee-iaeeie-idheaeiaeie-oedhioaadhe-ca-ipad/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ок намерих и изтеглих софтуера и акто дам рестор ми излиза ерор който казва че Ipad-a неможе да бъде ресторнат поради неизвесна причина,номер на грешката е 3194 ?

Някакви идей ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не касае точно iPad, но... http://bgiphone.com/topic/5032-dhaanoidh-idhe-40-e-adhaaoeea-3194/

@matadodo, за времето, което отдели ти, можеше да си направиш труда поне да разгледаш форума и тогава щеше да се натъкнеш на това: http://bgiphone.com/forum/83-cydia-store/ , но те съветвам да минеш първо през тези: http://bgiphone.com/topic/2258-iphone-iniiaia-oaadhieiieiaey/ , http://bgiphone.com/topic/2259- , http://bgiphone.com/topic/13096-как-да-инсталираме-платените-приложения-безпл/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

вкарах го в DFU даде ми същата грешка,потърсих за libusb0.sys няма го никаде, с 4.3 Ipad 2 wifi какво ще стане ако ъпдейтна ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само да добавя, след като се JB iPad 2 (не знам дали е само на 3G или на всички, при мене е 3G) спира да работи Camera Connection Kit-а, т.е. не можете да използвате вече USB Flash, да си свързвате фотоапарата и да точите снимки и други неща който сте правили с него :)

Никой ли не използва camera connection kit?

Няма ли някой да потвърди или отхвърли проблема със свързването на камера или флашка след JB?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

благодаря ви Смених лаптопа и си оправих проблема мерси сега пдължавам нататък :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И при мен не работи кит-а.. Супер жалко. Дано го фикс-нат..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, има ъпдейт в шапката на темата, който е важен. Намира се под последния скрийншот и е оцветен в червено!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ама пишете само ако има проблеми.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами няма грижи... Ако Трябва да измисля някоя, 3г-То ми проработи чак след като му написах настройките ръчно. (Ама така си беше и в началото) И препоръките на създателите на хака са: след джейла устройството да се сингронизира като ново.

PS сори, че не съм си актуализирал подписа - iPad2 WiFi GSM 4.3.3

Редактирано от Tarashev
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@comex

Утрешния ъпдейт ще оправи проблема с инсталирането на някои пакети и проблема с Camera Connection Kit-а.

Актуализацията ще е на самия JailbreakMe 3.0, но за тези които вече са направили jailbreak актуализацията ще бъде на разположение в Cydia и няма да има нужда от повторен jailbreak.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

System activity monitor ми показва някави странни сойности за свободното място на диска 57gb free used 122 gb. Ipad 2 3G 32GB

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ама пишете само ако има проблеми.

Нямам проблем, а въпрос:

Имам АйПад 2 4.3.1 ФО. Видях, че е излязъл Джейл за 4.3.3. Там има инструкции как да се ъпдейтне. Искам да питам дали ще е ороблем ако не го ъпдейтна със pwange ,или там каквото е, а само през АйТюнс ??

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...