Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Изтрих Mobile Substrate и това беше края :(


Olemale1

Въпрос

Случайно изтрих Mobile Substrate и прецаках телефона брутално май - няма мрежа. Има ли начин да се оправят нещата?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

13 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Влез в Cydia и чрез Search го намери, дай му Install/Reinstall.

п.п. дай малко повече инфо, как го изтри.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Исках да видя дали от него идва проблема със skype и реших, че може да има някакъв update, така че уж се опитах да reinstall-на, но в крайна сметка му дадох remove. Докато го деинсталираше успях да мерна, че премахна всички програми, които се използват през него и в крайна сметка телефона заби. При reboot отчете, че sim картата е lock-ната и след като си въведох пин кода не намери никаква мрежа. След това го реинсталнах, оказа се че проблема със skype наистина идва от mobile substrate, но така и не намирам мрежа. Направо ще ми се пръсне главата от болки така съм се притеснил. :Wink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Гледам, че си с ФО. Ако ще го ресторваш, давай по Тази тема, и забрави за случката.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не съм сигурен, че съм с фабрично отключен. Не съм много навътре в нещата и се притеснявам честно казано. Преди малко го ресторнах от backup, но проблема си остана. Малко съм назад с материята. Човека, от когото купих телефона ми го направи да работи с МТЕЛ, сложи cydia и последната версия на ОС за тогава 3.0.1 аз не съм се занимавал и сега ми е малко трудно с темите за jailbreak, отключване и подобни. Съжалявам ако говоря простотии просто не съм безкрайно запознат с всички неща по iphon-a.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Направи му начисто рестор с 3.0.1 (само 3.0.1), след приключване изчакай да видиш дали iTunes ще то го разпознае като ФО. Ако ли не, правиш му jailbreak от Тук.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Сигурен ли си, че човека, за който стана въпрос като ми го даде ми каза изрично "не ъпдейтвай, че няма да можеш да го използваш". Като излезе нова версия ела пак при мен и ще му я сложа аз. :Wink: А и как да разбера дали е отключен?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ами мисля че с тези думи:

ми каза изрично "не ъпдейтвай, че няма да можеш да го използваш".

на всички ни стана ясно че телефона ти е фабрично заключен :smile:

Направи както ти каза Grievous :Wink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да и аз така предположих, :Wink:. Малко ще е сложно всичко това за мен и предварително се извинявам ако задавам много на брой и много глупави въпроси.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Телефона ти върви ли сега? В смисъл можеш ли да влезеш в Cydia?

Ако да, инсталирай си ultrasn0w, едва ли ти е фабрично отключен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Момчета, спасихте ме стана работата инсталирах ultrasnow и нещата си дойдоха по местата. ОГРОМНИ БЛАГОДАРНОСТИ НА ВСИЧКИ и специално на GRIEVOUS. Вие сте най-големите :Wink::smile::)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

mupo е човека. С БоК е по лесно. :Wink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Olemale1, оправи си профила щом като не ти е фабрично отключен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да веднага го оправих. Сега започвам да се пробвам да го отключа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...