Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Подобрения по форума/сайта


Aveliky

Recommended Posts

С нечетените и при мене така. Когато изтриеш кеша, като че ли се пооправя.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колко по голямо става едно приложение, толко повече бъгове започва да има(за съжаление).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Най-накрая се оправи от само себе си като че ли. Опитвам се по няколко пъти дневно и сега успя да ме логне.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Здравейте, винаги се получават черни правоъгълници, когато върна назад във форума. Колкото пъти натисна бек бутона, с толкова се увеличават черните зони, понякога се застъпват. С андроид е същата работа. Някакви идеи относно проблема?

http://prikachi.com/images/939/8598939F.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защо не опиташ с приложението Tapatalk. Много е удобно.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нещо интернета ти...

И на мобилни данни, и на разни хотспотове все е така. Между другото е така от доста време, да не кажа откакто следя форума, но не си спомням точно де, сега просто ми дойде музата да го споделя.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така е със Сафари. Юзър ейджънта не рефрешва при бек.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мобилната тема просто не е стабилна и има бъгове. По тази причина беше изключена доста време, но ме помолиха да я пусна няколко потребителя и аз я пуснах. Примирете се с тоя бъг и карайте напред спокойно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има някакъв проблем с хоста от снощи от 00:00ч. насам, работи се по проблема и се надявам скоро да бъде разрешен. Извинявам се за непредвидените спирания на форума.

Всичко трябва вече да работи коректно. Отново се извинявам за прекъсванията.

Работи трънки, явно проблема продължава и не е отстранен.

Мисля, че успях да отсраня проблем(да се надяваме). Сега трябва малко време за да видя колко съм прав.

Мисля, че дори има осезаема разлика в работата на платформата, но това вие ще кажете дали е така.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

в blacklista на гугъл е Начало - BG iPhone

bgiphone.com/

Този сайт може да навреди на компютъра ви.

https://www.google.c...//bgiphone.com/

има проблем

Текущо състояние:

dangerous.pngОпасен

В момента посещението на bgiphone.com не е безопасно.

Подробности за безопасността на сайта

dangerous.png

Някои страници на този уебсайт инсталират злонамерен софтуер на компютрите на посетителите.

Редактирано от s0urce
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Току що и на мен ми го даде това.

0693eb0b4126bfba76090fccfcb3946a.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това го знам и търся проблема. Всичките проблеми последните три дена са от атаки.

Имало е оплакване за злонамерен код(тема/пост) във форума. Защо изобщо определят даден пост или тема за опасен/злонамерен код. Ще сложа един два шота от откритието на гугъл а вие преценете колко е бил опасен и заразен форума та чак да ми бъде блокиран домейна bgiphone.com. Жалбата се разглежда 72 часа, така, че ще почакам докато решат да ме свалят от черната им листа....

Не ми се вярваше, но си е поръчка от всякъде. Някой е подал жалба със случайни линкове към форума(горните) и едновременно срива машината с атаки. През това време агента на гугъл не може да обходи форума и го остава като проблемен. Пуска ми съобщение, че робота му е бил блокиран от мен. За робота му след като не може да достъпи системата значи е блокиран, сривове за него не съществуват, но са го дали като опция. Това се повтаря няколко пъти за три дена(вие сте свидетели на сривовете). След което гугъл робот или автомат решават, че линковете по-горе са наистина със зловреден софтуер и опасен за десктоп машините и вкарва домейна в черният им списък. Сами можете да видите съобщенията на гугъл и колко са зловредни линковете. Част от темите съм изтрил, но борсата и темата със вицовете няма да изтрия.

Не знам само дали е добре, че написах този пост, може и той да се окаже злонамерен и опасен и да не ме свалят от черния списък...

post-1-0-51800900-1454361338_thumb.png

post-1-0-77076600-1454361345_thumb.png

post-1-0-75350700-1454361354_thumb.png

post-1-0-37993700-1454363319_thumb.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кой знае колко полезни отидоха в коша?! Това сега от завист ли е... от злоба ли е?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Забелязвам, че вече не сме в черната листа. Ако някой забележи нещо да пише.

post-1-0-58614800-1454428478_thumb.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някъде към обед спря да дава съобщението при отваряне на сайта, явно са ориентировъчни тези 72ч за разглеждане на жалбата, дано да няма пак атаки!

P. S. Имаме си чат в тапата:

d1bb126fcc4617e15a3c0de6f5838f80.jpg

Опс, пак ми излезе предупреждението за опасен сайт! Изистих историята на хрома и го няма, явно нещо от там е било...

Sent from my iPhone using Tapatalk

-----------------------------

Едит: От време на време днес пак ми изскача червения екран, но като върна назад в браузъра изчезва, не знам дали е важно, но да го спомена все пак - в различни теми става, дори и в профила ми.

Редактирано от dessyteneva
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Току що пак ми излезе предупреждение за опасен сайт.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това е остатъчно от кеша на браузъра. И на мен преди два дена ми излезе при един от рефрешите, изтрих кеша и всичко заспа.

post-1-0-87569900-1455022851_thumb.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега почна и при мен да се появява проблема - Сафари-то ми пищи за malware. Преди няколко дни всичко беше ОК, когато се оплакваха други.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен има някакъв проблем с добавянето на линкове, картинки и т.н. става само ако пиша ръчно BB Codes

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Проблема до месец от махането от гугъл може да излиза еднократно. Защо, никой не ти дава обяснение. Казват само, че трябва време докато се премахне домейна от всички кешове свързани с черния списък.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така и предположих, че е при тях, защото няколко пъти чистих кеша на хрома и пак ми светваше от време на време, днес вече го няма.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...