Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Подобрения по форума/сайта


Aveliky

Recommended Posts

Хубаво, само дето тоя бял цвят някак си не отива на форума. С предишното сиво-черно беше в пъти по добре...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Въпрос на време - след седмица няма да ти прави впечатление цветовото оформление.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, може ли да пробвате от тук (Начало - BG iPhone), ако решите да споделите във фейсбук, конкретна статия дали излиза коректно, че при мен излиза некоректна статия и със снимка на логото на IP Board.

Редактирано от MacIlian
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво, само дето тоя бял цвят някак си не отива на форума. С предишното сиво-черно беше в пъти по добре...

Поиграх си малко днес и направих копие на темата, но малко по сива, BGiPhone Gray.

post-1-0-29878800-1317940515_thumb.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления на екипа за подобренията, но би било добре да има и стария dark skin които щади очите на такива като мен постоянно ровещи се в нета.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това са двете теми които ще съществуват и трета няма да има.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защо когато искам да пиша не ми дава инструментите отгоре? Искам да bold-на нещо, а няма с какво. Става въпрос за стандартната тема от телефона. Като дам на повече опции, същата работа, а повечето време пиша от него. :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защото е такава мобилната тема. Хубавата дето съм я платил още я няма портната за тази версия на платформата. За сега ползвай Tapatalk или Forum Runner.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И как подяволите да си сменя снимката. Какво ли не опитах и си стои тази. А по-интересното е, че тази дори не съм я слагал. Тя ми беше преди мноооого време основна снимка във фейсбука, ама от тогава съм имал доста други, така че защо е синхронизирало точно нея?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защото е синхронизирал с Фейсбук или Туитър. Влез си в настройките на профила за да смениш аватара.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако си задал да се синхронизира с facebook е нормално да имаш подобни оплаквания. Просто си погледно настройките.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да де, нека ми синхронизира с Facebook, ама поне това да е последната снимка от там, а не такава, която е от преди месеци. Както и да е, вече се промени, но прави впечатление, че като дадеш нова снимка тя се обновява след време, а не веднага както беше преди.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изключи синхронизацията със facebook и ще ти се обновява веднага.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Много се извинявам за постоянните сривове на форума последните два дена. Форума доста набъбна и се наложи да се ъпгрейдне сървъра. Надявам се повече да не се случват подобни сривове.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е нещо сериозно, но случайно го забелязах и да съобщя.

Като се отиде над бутона изкача подсказка, но май е изядена едната буквичка :smile:

73198971.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Според мен новините от kaldata правят много спам.Незнам дали по-голяма част от потребителите ги интересува "новия бюджетен смартфон с андроид.Поне да постват само новини свързани с Apple

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това е робот и портва всички новини от техния раздел за GSM-ми. Точно поради тази причина съм го отделил в отделен раздел та който не иска да ги чете просто да не го посещава.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да ясно е,че е робот.Просто си мислех не може ли нещо като референдум с него или без него.Иначе съм сигурен,че ще има кой да се навие да преглежда калдата и да подбира.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Едва ли, ако имаше кой да го прави, нямаше да пускам робот. То и сега може да се трият излишните теми

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...