Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Монтиране на Ipad 2 в кола?


mio

Recommended Posts

Някои може ли да даде продукт които е здрав надежден и си заслужава парите с които може да се монтира Ipad 2 в колата говоря за онея стоики водят се car mount в ebay има ужасно много и се чудя коя да избера........ ако някои вече си е сложил ipad-чето в колата да каже как

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Този избор трябва да си е твой и зависи от марката и модела на колата, както и от мястото за поставяне, което ти се струва най-удачно и удобно за теб. Разтърси се по мрежата за идеи - има доста предложения, както и радикални решения :smile:

06Fusion_InteriorA.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Най - добре се обърни към някоя фирма за караудио тунинг, напр.: Тояга, Авител, Ар енд Б аудио и пр. Ще ти направят pimp my ride :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз не мисля че трябва да се инвестира супер много по скоро се чудя каде да го монтирам дали да е отпред на стъклото пред климатика или в дясното стъкло или в дясната седалка до краката на човека да сложа стоика в краина сметка може и след скоростния лост но не ми се струва удачно точно там.Някои ако е правил такива неща да каже :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Именно за това иде реч. На познат в RAV-чето, поставихме айпада на мястото на вграденото радио, а вътре в таблото - усилвател и захранване. Сега, айпадът му замества цялата мултимедиа в колата. За монтажната рамка и окабеляването ни взеха по-малко от 100лв, като резултатът е чуден - все едно е фабрично.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има и прост метод който ползвам аз. Пак зависи от модела на колата/табло/свободно място.

http://www.youtube.com/watch?v=uvSAoREf5Zo

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То в случая май е най-важна колата в която ще се слага , ама аз не рабирам много , просто казвам !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...