Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

BGiPhoneBlack Theme


Ради Аврамов

Recommended Posts

ViKsSs извинявам се за закъснението, но нямах време.Икона за Weather си има. Виж тук: Проблем при смяната на Weather иконата при FW 3.0

Направих останалите:

-- Днес, , 11:36 --

Иконите вече са 152. Ето един архив със всички до момента :

BGiPhoneBlack-icons(27.10.2009).rar, 1,446 KB

[download:t43rhx84]http://www.2shared.com/file/8708108/cfaf8b12/Icons.html[/download:t43rhx84]

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

mupo може ли само да сложиш другата иконка на Alarm clock , където часовника е зелен.

Благодаря предварително.

П.П ( и ако може на Air Sharing Pro иконката )

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Темата е уникална, но имам проблем с winterboard. Кокато я избера от там неще и неще да я избере. Пробвах и с другите фабрични теми в него - и тях неще. Преинсталирах го, махах го и слагах но няма полза.

Custom 3.1.2 by Aveliky, 2G с custom boot лого.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Подредих ги всичките като тебе ама не става

Но на User Wallpaper нямам тая чертичка отсрани, която я има на другите 2.

Като ги избера нищо не става - стоят си така и backgrounder показва, че winterboard работи ама няма резултат. Последно давам Fix от sbsetting и вече ще видим кво да прая

-- Сря Ное 04, 2009 1:05 pm --

След много преинсталиране, нареждане, fix-ване темата тръгна, но все пак благодаря специално на Tonywoolf и на john_digweed

-- Сря Ное 04, 2009 1:18 pm --

Искам да ви попитам откъде мога да намеря иконите на всички приложения, понеже на мен ми липсват много и не искам да ви притеснявам а да си ги направя сам на photoshop

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Търсиш иконите в интернет, например тук или чрез iTunes, а за тези от Cydia чрез Google.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз иконите мога да си ги намеря ,но работата е ,че просто исках да ми ги направиш със сивата лайсна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

infected2807, горното ми мнение е отговор на въпроса зададен от hrisst

Искам да ви попитам откъде мога да намеря иконите на всички приложения, понеже на мен ми липсват много и не искам да ви притеснявам а да си ги направя сам на photoshop

Колкото за твоите икони които искаш, прочел съм мнението ти, но нямам свободно време да се заиграя с Photoshop-a.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Лични извинения не съм разбрал ... е който има свободно време бих го помолил да направи следните икони:Linguo,Air Sharing Pro,WeDictPro,SNOOKER,3D Coaster,B-gammon,iCopter,FingerPiano,(иконата на Alarm Clock само че тази на която часовника е зелен ),Encore,DealNoDEal

Хилляди благодарности който ми ги направи !!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дано съм уцелил приложенията, тъй като ти си дал как излизат на телефона, а не имената им в iTunes.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Помъчих се да обработя иконките на photoshop, но понеже не мога да се справя искам ако е възможно да ми направите следните няколко иконки:

FreeMemory

PP Settings

Google Earth

MemStatus

Nimbuzz

DownloadPro

Assassin's

Carpenter

RedLaser

Arsenal

Snapture(кръглото ако може)

Благодаря!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За PP Settings нищо не намерих, защото не знам коя е тая програма.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Миро е прав за PP Settings

Много ви благодаря за светкавичната реакция!!! :biggrin:

-- Чет Ное 05, 2009 8:25 pm --

С помощта на всички, които сме се помъчили с photoshop иконите вече са 201 и ще си позволя да кача линк към тях

DOX.BG

http://dox.bg/files/dw?a=63cbadb79a

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

НАРОЧНО ПИША С ГЛАВНИ БУКВИ, ТА АКО Е КЪСМЕТ ГО ВИДИТЕ. МНОГО СЕ РАДВАМ, ЧЕ СЕ СТАРАЕТЕ ДА ПРАВИТЕ ХУБАВИ НЕЩА, НО НАПРАВО УМИРАМ КОГАТО ВИДЯ НЯКОЙ ДА НАПИШЕ Iphone. ТОВА ДА НЕ ВИ Е НЯКАКВА КИТАЙСКА РЕПЛИКА?!?!?!! АСИМИЛИРАЙТЕ, ЧЕ ОТ ТУК НА СЕТНЕ КОЙТО И КЪДЕТО НАПИШЕ ПО НЕПРАВИЛЕН НАЧИН ИМЕТО НА ТЕЛЕФОНА, ПОСТА БИВА ИЗТРИВАН ВЕДНАГА. АМАН ОТ ВСЯКАКВА НЕГРАМОТНОСТ!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам приятел.Механична грешка.Ще я оправя.

Ти още малко ще ме баннеш.Да ми го беше казал нормално.Кво е това отношение към труда ми?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В излишни спорове няма да изпадам както аз така и ти или който и да било. Правя забележка на абсолютно всички, които не знаят как се пише iPhone! А що се отнася до твоя труд - нямам нищо против. Респект!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз обаче бих те баннал. Първо много ти знае устата, второ, това което си направил е голяма цигания, и трето, никак не подхожда на тази тема, която сама по името си Black трябва да ти говори нещо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...