Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Търся играчи на GunBros


bgdn

Recommended Posts

Няма значение дали го играят на iPhone или iPad. Ако някой случайно разполага с Андроид ще е добре дошъл също.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Значи понеже не проявявате интерес. Игричната е много симпатична и я играя около 20-30 мин на ден.

Проблема е парите... стандартните пари се трупат бавно, а т.нар "war bucks" се купуват само с реални пари. 3 букви - IAP (In-App Purchase). Сещате се, нали?

Понеже съм мързелив (и хитър!) намерих начин как да преодолеем тези "ограничения". Т.е. да можем направо да се използваме оръжия и брони до които нямаме достъп по "честния" начин.

За справка в момента имам около 2М пари и 255 бъкс при положение че реално имах около 60К пари и 4-5 бъкс.

Бъксовете станаха ~122 в момента защото закупих як комплект от брони, но това лесно ще го "коригираме".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз търся играчи за да видя дали това което съм намерил важи и при тях. Примерно можеш да ми чукнеш по sКУРe за да видя дали 2-3 файла са същите и при теб и да извлечем общата информация...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е нужен джейл, за да трупаш бъкс-ове. Трябва да изгледаш 12 секундното рекламно клипче, за което получаваш един бъкс. Сменяш датата на устройството с един ден и го гледаш пак. Не е нужно да се излиза от играта, за да го правиш. Така ползвайки мултитаскинга на уастройството, става сравнително бързо - за около 20 секунди.

bgdn, как събираш пари? Или подскажи кой файл да пипна :unsure:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

1. Нужно е предварително да си изгледал поне едно клипче, за да се кешира в устройството.

2. Излизаш от играта, махаш я от мултитаска.

3. В папка /Documents/AdColony на играта отвори metadata.plist и редактирай стойността на ключа vc_reward_amount - стойността, която зададеш, ще е стойността, с която ще ти се увеличават бъксовете след гледане на клипче.

4. Изключваш достъпа до интернет (3G и Wi-Fi), след което пускаш играта и гледаш клипче - стойността на бъксовете ще се увеличи със стойността, която си задал. Ако решиш, вече можеш да отидеш и да пазаруваш с получените пари, след което излизаш от играта, махаш я от мултитаска, и вече може да си включиш интернет достъпа. При следващото влизане така заработените бъксове и закупени неща ще си бъдат там.

И още нещо: ако изтриеш двата файла virtualcurrencyreports.plist и virtualcurrency.plist (намират се също в папката AdColony), ще можеш да гледаш клипчето отново, без да ти се налага да чакаш 24 часа, в случай че еднократно заработената сума ти се стори недостатъчна).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря - много полезна информация :bravo: Вече съм напред с материала :naughty3:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...